Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Новини » Кращі учні Переяслава отримали стипендію міської ради

Кращі учні Переяслава отримали стипендію міської ради

9 жовтня у залі засідань Переяслав-Хмельницької міської ради відбулося нагородження учнівської молоді – стипендіатів міської ради, які досягли успіхів в предметних олімпіадах, спорті, мистецтві, як на обласному, всеукраїнському, так і міжнародному рівнях.
Кращі учні Переяслава отримали стипендію міської ради

Дітей та учнівську молодь щиро вітали заступник міського голови Валентина Губенко, керуюча справами міськвиконкому Валентина Гринець, головний спеціаліст відділу освіти Тетяна Нечипоренко, директор будинку художньої творчості для дітей, юнацтва та молоді Ніна Товкун, начальник служби у справах дітей та сім’ї Катерина Лой, начальник відділу з питань фізичної культури, молоді та спорту Валерій Мільгевський та ін.

Згідно рішення виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради від 29.09.2017 року №327-16 сертифікатами та грошовими призами нагороджено 69 стипендіатів:

  1. Аніщенко Вероніка Володимирівна, учениця 4 класу ДМШ ім. П. Сениці, клас фортепіано: І місце у номінації «інструменталіст» молодша група на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Талановиті діти України»; Лауреат І премії на ХVІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Дитячий пісенний вернісаж 2016» (м. Київ);
  2. Бадяшина Марія Олегівна, учениця 3 класу ДМШ ім. П. Сениці, клас фортепіано: І місце у номінації «інструментальний жанр» на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Талановиті діти України»(м. Київ);
  3. Бацман Валерія Миколаївна, випускниця 11 класу Переяслав-Хмельницької гімназії, за ІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді  з  біології;
  4. Біляй Роман, учень 5-А класу Переяслав-Хмельницької гімназії, за ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Я маю право!» з нагоди Дня захисту дітей;
  5. Бірюк Анастасія І місце (обласний етап) Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно – ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»;
  6. Блінська Валерія Романівна, учениця 5 класу ДМШ ім. П. Сениці, клас скрипки: Лауреат ІІ ступеню в номінації «інструментальне виконавство» на Міжнародному полікультурному фестивалі-конкурсі «Переяславський дивограй» (м. Переяслав-Хмельницький); І місце у номінації «інструменталіст» молодша група на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Талановиті діти України» (м. Київ);
  7. Бобітко Ангеліна Іванівна, учениця 11 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№4, за ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України;
  8. Богдан Марія, за ІІ місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», лауреат премії на Всеукраїнському юнацькому фестивалі патріотичного пісні «Героям Слава!»;
  9. Бродова Маргарита В’ячеславівна, учениця 5 класу ДМШ ім. П. Сениці, клас кларнету: Лауреат ІІІ ступеню у номінації «інструментальне виконавство» на Міжнародному полікультурному фестивалі-конкурсі «Переяславський дивограй» (м. Переяслав-Хмельницький);
  10. Будняк Софія Іванівна, учениця 3 класу ДМШ ім. П. Сениці, клас фортепіано: ІІ місце у номінації «інструменталіст» молодша група на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Талановиті діти України»;
  11. Вегера Інна Олександрівна, учениця 7-А класу Переяслав-Хмельницької гімназії, за І місце у Обласному етапі X Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Вода – джерело життя»;
  12. Верезуб Юлія Сергіївна, учениця Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, за І місце у фінальних змаганнях XXIV Спартакіади «Повір у себе» серед дітей-інвалідів, присвяченої 26-й річниці Незалежності України 14-17.05.2017р. м. Миколаїв;
  13. Гаращенко Ольга Павлівна, учениця 8 класу ДМШ ім. П. Сениці, клас фортепіано, учениця 11 класу Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7: Лауреат І ступеню у номінації «вокальне мистецтво», жанр «естрадний вокал» на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Стежками Гоголя»; Лауреат І ступеню на Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос країни» у номінації «рок-вокал» (м. Київ); Володарка «Гран-Прі» на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Art Waves» (смт. Кирилівка); І місце у номінації «естрадний вокал» на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Талановиті діти України» (м. Київ); Лауреат ІІ ступеню у номінації «естрадний вокал» на ІІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі «Одеса зустрічає друзів» (м. Одеса); Лауреат І премії на ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Ти у серці моїм, Україно!» (м. Київ).;
  14. Гігійчук Катерина Ярославівна, вихованка вокальної студії «Камертон» Народного центру культури «Зустріч»: І місце у своїй віковій категорії на І конкурсі дитячої творчості Київської області «Яскраві діти України»;
  15. Гордійчук Анастасія Олександрівна, учениця 11 класу Переяслав-Хмельницької гімназії, ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України;
  16. Гріненко Анна Анатоліївна, учениця 10 класу Переяслав-Хмельницької гімназії, за ІІІ місце з географії;
  17. Гуленко Богдан Федорович, учень 4 класу ДМШ імені П. Сениці, клас бандури: І місце на обласному конкурсі дитячої творчості «Дебют» (м. Бровари) (дует бандуристів);
  18. Демиденко Іван Олександрович, учень Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, за І місце у Всеукраїнських змаганнях з метання серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків пам’яті ЗТУ З. Синицького, О. Канакі, М. Виставкіна зі (штовхання ядра результатом 15.25) 11-13 квітня 2017 року м. Мукачево;
  19. Демченко Валерія Олексіївна, учениця 9 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№7, за І місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з образотворчого мистецтва;
  20. Денисюк Ігор Святославович, за І місце у класі моделей “Dragon Force 65” Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді на Кубок України з судномодельного спорту;
  21. Жарчинська Катерина Леонідівна, випускниця 11 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№2 , за ІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови; 
  22. Каратаєва Айлар Худайназарівна учениця 11 класу Переяслав-Хмельницької гімназії,  за ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з історії;
  23. Клустий Андрій Володимирович, учень ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти», за І місце  у чемпіонаті Київської області з легкої атлетики зі штовхання ядра серед юнаків 2000 р.н. з результатом 15.52, 03 червня 2017 року м. Бровари. У Всеукраїнських змаганнях з метання серед дорослих, молоді, юніорів та      юнаків пам’яті ЗТУ З. Синицького, О. Канакі, М. Виставкіна зі (штовхання ядра з  результатом 15.25) 11-13 квітня 2017 року м. Мукачево;
  24. Комлякова Валерія Олегівна, учениця 11 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№1, за ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України;
  25. Коноваленко Станіслав В’ячеславович, учень Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, за І місце в Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004 р.н. та молоді (4борство) в бігу на 60 метрів (з результатом 7.60 с.) 23-24 травня 2017 року м. Чорноморськ;
  26. Кравченко Тетяна Олександрівна, студентка Переяслав-Хмельницького ДПУ імені Григорія Сковороди, за І місце  у чемпіонаті України з легкої атлетики зі (штовхання ядра серед дівчат 2000 р.н. з результатом 16.85) 18-20 червня 2017 року м. Кропивницький;
  27. Кучеренко Максим Вікторович, учень 8 класу Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ст. №3, за І місце у Всеукраїнському конкурсі дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів;
  28. Лазоренко Анастасія Олексіївна, учениця 6 класу ДМШ ім. П. Сениці, клас скрипки: ІІ місце на обласному конкурсі дитячої творчості «Дебют» (м. Українка);
  29. Левченко Анастасія Сергіївна, учениця 5-А класу Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ с.№1, за І місце в Обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» – 100 грн.;
  30. Левченко Владислав Вікторович, випускник 11 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№7, за ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з екології;
  31. Лесик Валентин Олександрович, випускник Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№1, за ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з математики;
  32. Лимаренко Олексій Леонідович, учень 7-А класу Переяслав-Хмельницької гімназії, за І місце в Обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»;
  33. Ляч Ганна, випускниця Переяслав-Хмельницької ЗОШ №7, за І місце в Обласному дитячо-юнацькому конкурсі виконавців сучасної пісні «Калиновий дзвін»;
  34. Ляшенко Надія Вікторівна, учениця 3 класу ДМШ ім. П. Сениці, клас фортепіано: ІІ місце у номінації «інструменталіст» молодша група на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Талановиті діти України»; Лауреат ІІ премії на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Дитячий пісенний вернісаж 2016» (м. Київ); переможець фестивалю «Весняні нотки» VІ Всеукраїнського конкурсу-огляду юних піаністів Олени Вериківської (м. Київ);
  35. Миколаєнко Вікторія Євгеніївна, учениця 3 класу ДМШ ім. П. Сениці, клас фортепіано: ІІІ місце у номінації «інструменталіст» молодша група на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Талановиті діти України» (м. Київ);
  36. Мотриченко Юлія Василівна, учениця 6-Б класу Переяслав-Хмельницької гімназії, за І місце у Обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»;
  37. Невертій Мар’яна Богданівна, учениця 5-А класу Переяслав-Хмельницької гімназії, за І місце у Обласному етапі Всеукраїнських конкурсів робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» та «Моя країна – Україна!»;
  38. Омельяненко Єлизавета Анатоліївна, учениця 6-А класу Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ с.№1, за І місце у Обласній виставці-конкурсі «Новорічна композиція»;
  39. Онищенко Аліна Олександрівна, учениця 7 класу Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ст..№1, за І місце у Обласному етапі X Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Вода – джерело життя»;
  40. Палатна Карина Ігорівна, учениця 11 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№3, за ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови;
  41. Пасічник Ярослава Олександрівна, випускниця Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7, за І місце з Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України;
  42. Потупа Олександр Сергійович, випускник Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№1, за ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з історії;
  43. Пуглій Аліна Володимирівна, учениця 5-А класу Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ст.№7 , за І місце у Обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»;
  44. Раковський Святослав Костянтинович, учень 3 класу ДМШ ім. П. Сениці, клас фортепіано, учень 3 класу Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7: І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Талановиті діти України» (24.12.2016 м. Київ) (фортепіанний дует); І місце на Міжнародному благодійному фестивалі-конкурсі «Зимова фантазія» (м. Київ) (фортепіанний дует); І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Талановиті діти України» (17.09.2017 м. Київ) (фортепіанний дует); І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Талановиті діти України» (24.12.2016 м. Київ) (молодша група, інструментальна музика);
  45. Раковський Ярослав Костянтинович, учень 3 класу ДМШ ім. П. Сениці, клас фортепіано, учень 5 класу Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7: І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Талановиті діти України» (24.12.2016 м. Київ) (фортепіанний дует); І місце на Міжнародному благодійному фестивалі-конкурсі «Зимова фантазія» (м. Київ) (фортепіанний дует); І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Талановиті діти України» (17.09.2017 м. Київ) (фортепіанний дует); І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Талановиті діти України» (24.12.2016 м. Київ) (молодша група, інструментальна музика);
  46. Салій Євгеній Валерійович, учень 9 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№3, за ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з економіки;
  47. Сандига Віталій Сергійович, учень 6 класу ДМШ імені П. Сениці, клас баяну, учень 9 класу Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1: Лауреат ІІ премії на IV Міжнародному полікультурному фестивалі-конкурсі «Переяславський дивограй» у номінації «поп і джаз вокал» (м. Переяслав-Хмельницький);
  48. Середа Дарія Олександрівна, учениця 4 класу ДМШ імені П. Сениці, клас синтезатора, учениця 6 класу Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2: дипломант національного відбору дитячого пісенного конкурсу «Євробачення 2017» (м. Київ); дипломант ХV Ювілейного Всеукраїнського дитячого фестивалю «Чорноморські ігри» (вокальний конкурс)(м. Скадовськ); володарка «Супер Гран-Прі» Міжнародного вокального конкурсу «Paradise Holiday Evolution» (Республіка Туніс);Лауреат ІІ премії на Міжнародному фестивалі мов та культур (м. Київ);Лауреат І премії на Всеукраїнському юнацькому фестивалі патріотичного пісні «Героям Слава!». – 200 грн.; Лауреат І премії на ХХV Міжнародному фестивалі «CHORUS INSIDE     SUMMER» (м. Кьєті Італія);
  49. Середа Ірина Костянтинівна, учениця 7 класу ДМШ ім. П. Сениці, клас скрипки: ІІІ місце у номінації «інструменталіст» середня група на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Талановиті діти України» (м. Київ) – 100 грн.; Лауреат ІІІ ступеня у номінації «інструментальне виконавство» на Міжнародному полікультурному  фестивалі-конкурсі «Переяславський дивограй» (м. Переяслав-Хмельницький);
  50. Снігур Андрій Миколайович, учень 6 класу ДМШ ім. П. Сениці, клас акордеону: ІІ місце на обласному конкурсі дитячої творчості «Дебют» (с. Новосілки);
  51. Стащенко Дарина Олександрівна, учениця 10 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№4, за ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді   з інформаційних технологій;
  52. Степаненко Єлизавета Олександрівна, учениця 6 класу Переяслав-Хмельницької гімназії, за І місце у Обласному етапі Всеукраїнської  виставки-конкурсу «Український сувенір»;
  53. Степаненко Наталія Володимирівна, учениця 10 класу Переяслав-Хмельницької гімназії, за І місце у Всеукраїнському колоквіумі «Космос. Людина. Духовність»;
  54. Суганяк Марина Юріївна, випускниця Переяслав-Хмельницької гімназії, за ІІІ місце у Всеукраїнській     учнівській олімпіаді з англійської мови;
  55. Товкун Інна Іванівна, учениця 11 класу Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ с.№1, за І місце у Обласному етапі Всеукраїнських конкурсів-робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» та «Моя країна – Україна!»;
  56. Томчук Надія Вікторівна, учениця 6 класу ДМШ імені П. Сениці, клас бандури: І місце на Обласному конкурсі дитячої творчості «Дебют» (м. Бровари) (дует бандуристів);
  57. Тяско Антон Васильович, учень 10 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№7, за ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології;
  58. Угнівенко Аліна Олександрівна, учениця 10 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№1, за ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови і літератури;
  59. Харченко Анна Василівна, учениця 10 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№1, за ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з обслуговуючої праці;
  60. Хмельницька Марина Миколаївна, учениця 11-А класу  Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ с.№7, за І місце у Обласній виставці-конкурсі «Новорічна композиція»;
  61. Ходаківська Яна Юріївна, випускниця Переяслав-Хмельницької гімназії, за І місце у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням, у номінації «Історія України і державотворення»;
  62. Христюк Валерія В’ячеславівна, учениця 3 класу, дитячої музичної школи ім. П. Сениці, фортепіанний відділ, учениця 6 класу Переяслав-Хмельницької міської гімназії: дипломант національного відбору дитячого пісенного конкурсу «Євробачення 2017» (м. Київ); дипломант ХV Ювілейного Всеукраїнського дитячого фестивалю «Чорноморські ігри» (вокальний конкурс)(м. Скадовськ); володарка «Супер Гран-Прі» Міжнародного вокального конкурсу «Paradise Holiday Evolution» (Республіка Туніс); Лауреат ІІ премії на Міжнародному фестивалі мов та культур (м. Київ);
  63. Чанілов Ярослав Володимирович, учень 10 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№7, за ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з екології;
  64. Черненький Олександр Іванович, учень 9 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7, за ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з географії;
  65. Чорниш Катерина Володимирівна, учениця 11 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№1, за ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з образотворчого мистецтва;
  66. Шейко Данило Андрійович, учень 9 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№7, за ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології;
  67. Якименко Віктор Вікторович, учень 3 класу ДМШ імені П. Сениці, клас баяну: ІІ місце на Обласному конкурсі дитячої творчості «Дебют» (с. Новосілки);
  68. Ярощук Марина Олександрівна, випускниця 11 класу Переяслав-Хмельницької гімназії, за ІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з економіки;
  69. Ясинська Альона Анатоліївна, учениця 5-А класу Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ст.№7, за І місце у Обласному  етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Святкового настрою усім присутнім додали музичні подарунки від самих же стипендіатів – учнів загальноосвітніх шкіл міста, вихованців Будинку художньої творчості для дітей, юнацтва та молоді, вихованців дитячої музичної школи ім. Павла Сениці.


1