Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Учасники акції «З Україною в серці» завітали до Переяслава

Учасники акції «З Україною в серці» завітали до Переяслава

Учасники акції «З Україною в серці»

5 липня міський голова Тарас Вікторович Костін та керуюча справами міськвиконкому Валентина Іванівна Гринець в приміщенні міської ради зустрілися з жителями Львова з багатодітньої родини Даниїлом Турчином та Максимом Грантом – учасниками пішої ходи від Львова до Маріуполя в рамках акції «З Україною в серці». Тарас Вікторович побажав юним мандрівникам удачі в їх нелегкій справі та віри в досягненні своєї мети та висловив сподівання, що їхня подорож сприятиме згуртуванню і об’єднанню українців. З Україною в серці будь-які перешкоди можна здолати.

Мандрівники розповіли про себе і свою подорож. 15 червня вони вирушили зі Львова і планують 20 липня дістатися Маріуполя 20, а це більше 1300 кілометрів через всю Україну. Весь шлях вони долають пішки. Нині вони пройшли 630 кілометрів. За словами молодих сміливців, ця подорож має символічно поєднати Схід і Захід Батьківщини та показати єдність країни, також хлопці популяризують здоровий спосіб життя молоді та знайомляться з невідомими куточками України. На дозвіллі юнаки записують нотатки та публікують їх в соціальних мережах.

В Переяславі юнаки відпочивали після 50-ти кілометрового переходу від міста Бориспіль. За годину ходи мандрівники долають 5 кілометрів. За сприяння міського голови Т.В. Костіна львів’яни дві ночі провели на спортивній базі «Переяславль» в комфортабельному номері готелю. Максим та Даниїл відвідали музеї НІЕЗ «Переяслав».
Моральну та фінансову підтримку мандрівникам надали – міський голова Тарас Вікторович Костін, керуюча справами виконкому міської ради Валентина Іванівна Гринець, голова правління ЗАТ “Переяслав-Молпродукт” Олександр Юрійович Пироговський, генеральний директор НІЕЗ “Переяслав” Олексій Михайлович Лукашевич, директор Переяслав-Хмельницького центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів Раїса Петрівна Голованова, генеральний директор ПОГ НСБ “Переяславль” ВФСТ “Колос” АПК України Микола Григорович Журило, директор міського ринку Олександр Ілліч Опінко, депутат міської ради Олександр Борисович Михняк; підприємець Юрій Іванович Ходаківський.

Вдячні мандрівники дарували меценатам патріотичні синьо-жовті браслетки, які виготовила сестра хлопців Світлана.1