Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Запрошення на свято Колодія у Переяславі
03.02.2023


Головна » Новини » Тенісний турнір присвятили пам’яті уславленого Михайла Литвиненка

Тенісний турнір присвятили пам’яті уславленого Михайла Литвиненка

15 жовтня з ініціативи Бориса Невгода та за підтримки адміністрації спортбази «Переяславль» ВФСТ «Колос» тут відбувся вже традиційний турнір з настільного тенісу, присвячений пам’яті почесного громадянина міста Переяслав-Хмельницького (Київська область), уславленого в минулому ветерана спорту Литвиненка Михайла Галактіоновича.

У відкритті турніру взяли участь дочка, зять та онук  Литвиненка. Подарували учасникам змагань солодощі. Турнір пройшов в дружній обстановці. Під час його проведення спортсмени, більшість яких знали особисто Михайла Галактіоновича, згадували сторінки його життя, цікаві історії та спортивні досягнення чемпіона, відмічали його людяність, простоту та багатогранність таланту. Окрім любові до спорту, йому був притаманний талант до музики, скульптури і кондитерської справи. Його торти, витвори справжнього мистецтва, смакували президенти України, державні чиновники різних рангів і прості переяславці. Учасникам турніру сподобалась демонстрація рідкісних фото із життя ветерана.

Самі ж змагання проходили в двох категоріях. Серед чоловіків найкраще виступили: І місце – Владислав Лесик, ІІ місце – Борис Невгод, ІІІ місце – Сергій Хрумало; серед ветеранів: І місце – Володимир Лисяний, ІІ місце – Олександр Сулима, ІІІ місце – Тарас Лазенко.

 Учасники висловили побажання такий же турнір обов’язково проводити наступного року. Керівництво навчально-спортивної бази зі свого боку погодилося стати постійним меценатом цього турніру, оскільки спортивну базу зв’язувала давня дружня співпраця з Михайлом Литвиненком. Багато років він на різноманітних спортивних змаганнях був представником Всеукраїнського ФСТ “Колос”.1