Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Місцеві вибори 2020 - особливості голосування
08.10.2020

Місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня цього року, будуть не схожі на попередні. Передусім вони пройдуть на новій територіальній основі – з меншою кількістю районів та громад. А крім того, вперше місцевих депутатів обиратимуть не за мажоритарною, а за пропорційною системою. Що слід знати про майбутні вибори, розповідає Центр громадського моніторингу та контролю.


Місцева влада вже повинні готувати проекти гральних зон в Україні - експерт
23.09.2020


Робота закладів освіти у новому навчальному році
25.08.2020


Без Обмежень собирают Олимпийский
02.06.2020


Відомий онлайн-рітейлер проводить конкурс студентських есе
15.05.2020


Головна » Новини » Танцювальна битва «DANCE BATTLE» у Переяславі

Танцювальна битва «DANCE BATTLE» у Переяславі

Танцювальна битва «DANCE BATTLE» у Переяславі

Танцювальний захід відбувся 24 серпня, на центральній площі міста Переяслав.

Кожен із учасників-сольників мав виконати танок у будь-якому стилі, вклавшись у кілька хвилин. За цей час треба було показати максимальну віддачу. Тривалість музичного треку обумовлювався модератором перед початком батлів, вибір музичного треку відбувався у довільному форматі. Переможців визначали глядачі присутні на площі.

За результатами змагань, переможцем івенту став Віктор Головань, який у фіналі змагався із досвідченою танцюристкою Даною Трохименко. Юний танцюрист у винагороду отримав 1710 грн. та один долар, які ведучий Андрій Іващенко «наскибав» у глядачів.

Захід відбувся за ініціативи та при сприянні ГІ “GORIZONT”, фахівців відділу культури та туризму і НЦК «Зустріч».

Для переяславців та выдвыдувачыв заходу  працювали розважальні атракціони, ятки із солодощами, сувенірами та кульками, фуд-корти та прокат гіроскутерів. По завершенню “DANCE BATTLE” присутні мали змогу переглянути мультиплікаційний фільм «Скубі-Ду».1