Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Акторка Наталія Сумська подарувала НІЕЗ «Переяслав» старовинну італійську шафу
10.06.2021

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» поповнив зібрання унікальною італійською шафою ручної роботи ХІХ ст.


Великдень (Пасха) у 2021 році
28.03.2021

Великдень в 2021 році припадає на 2 травня. У цей день світле свято Великодня (Пасхи) відзначають православні.


У Переяславі відкрився продуктовий маркет «Фора»
25.02.2021


Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-2019 на Переяславщині
25.02.2021

За минулу добу, станом на 8 годин ранку 25.02.2021


Ігор Опанасюк – новий голова суду на Переяславщині
23.02.2021


Головна » Новини » Літературно-музичний ранок «Це свято зі сльозами на очах»

Літературно-музичний ранок «Це свято зі сльозами на очах»

Літературно-музичний ранок «Це свято зі сльозами на очах»

7 травня 2019 року у Музеї-діорамі «Битва за Дніпро в районі Переяслава і створення Букринського плацдарму восени 1943 року» був проведений літературно-музичний ранок «Це свято зі сльозами на очах», присвячений Дню Перемоги. На заході були присутні учні Комунального закладу Київської обласної ради «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот» під керівництвом педагога-організатора Костюк Лілії Анатоліївни, вчителя історії Лазарєвої Інги Вікентіївни, бібліотекаря Назаренко Тамари Маркіянівни, працівники НІЕЗ «Переяслав».

Гості заходу переглянули кадри воєнної хроніки та відеоматеріали на тему Другої світової війни. Ведуча заходу – завідувач науково-дослідного відділу «Музей-діорама «Битва за Дніпро в районі Переяслава і створення Букринського плацдарму восени 1943 року» Надія Бойко ознайомила присутніх з внеском України у перемогу у Другій світовій війні та наголосила на цінності життя кожного солдата під час війни.

Учні ліцею Ковальов Єгор, Татарчук Артем, Чепурна Анна, Ігнатенко Вікторія, Зайцева Валерія, Самсон Іванна, Гопанчук Анастасія підготували розповіді про своїх рідних, які зазнали жахіть війни: хто на фронті, хто в тилу.

Учні поклали корзину квітів до братської могили, що знаходиться у центральному парку. Покладанням квітів і хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.


Автор: Бойко Н. А. - Завідувач НДВ «Музей-діорама «Битва за Дніпро в районі Переяслава і створення Букринського плацдарму восени 1943 року»

1