Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Як уберегтися від коронавірусу?
14.03.2020

Вакцина проти коронавірусу поки що не розроблена. Але уберегтися від нього можна, головне – не панікувати й дотримуватися деяких простих правил. Про них розповідає начальник районного управління Держпродспоживслужби Олексій Роман


Карантин у Переяславі
13.03.2020

Припиняється робора всіх навчальних закладів, скасовуються недільні базари скасовуються.


Що треба знати пацієнтам про другий етап медичної реформи
11.02.2020


Майстер-клас для вчителів трудового навчання
23.01.2020


«Водохрещення Господнє» зібрало багато містян
19.01.2020


Головна » Новини » Свято для дітей на Святого Миколая

Свято для дітей на Святого Миколая

На День Святого Миколая, 19 грудня, в Переяслав-Хмельницькому РБК влаштували святково-розважальне дійство для дітей сиріт та інвалідів, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей із малозабезпечених сімей та дітей, батьки яких брали або беруть безпосередню участь в проведенні АТО. Організаторами свята виступили відділ культури, служба у справах дітей і сім’ї, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділ освіти РДА.

У фойє представили виставку творчих робіт учнів шкіл Переяслав-Хмельницького району.

Перед концертною програмою дітлахи із задоволенням взяли участь у майстер-класах з декоративного розпису, створення картини кавовою гущею, опанування техніки квілінг та виготовлення ялинкових іграшок та новорічно-різдвяних сувенірів. Дітям допомогали керівники гуртків районного будинку дитячої та юнацької творчості, а також члени творчої спілки майстрів Переяславщини “Мистецтво життя”, яку очолює Алла Літкова.

З теплими та щирими словами до малечі звернулися перший заступник голови РДА Юрій Бобровнік та заступник голови РДА Любов Онопрієнко. Вони побажали нашим маленьким землякам зростати здоровими і слухняними та вірити в дива, які творить Святий Миколай.

Родзинкою ж заходу стало театралізоване дійство “Святий гість”. Юні таланти Переяславщини не лише співали, декламували вірші та танцювали, а й провели з маленькими глядачами конкурси та забави.

20 грудня в РБК зберуться діти, які проживають у селах району з вразливих категорій.

Новорічні прикраси виготовлені під час майстер-класів діти передадуть бійцям, які відстоюють наш мир і спокій на сході України.1