Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Самоізоляція? Знову?
01.01.2021


Погода на месяц в Переяславе
14.12.2020


Місцеві вибори 2020 - особливості голосування
08.10.2020

Місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня цього року, будуть не схожі на попередні. Передусім вони пройдуть на новій територіальній основі – з меншою кількістю районів та громад. А крім того, вперше місцевих депутатів обиратимуть не за мажоритарною, а за пропорційною системою. Що слід знати про майбутні вибори, розповідає Центр громадського моніторингу та контролю.


Місцева влада вже повинні готувати проекти гральних зон в Україні - експерт
23.09.2020


Танцювальна битва «DANCE BATTLE» у Переяславі
25.08.2020


Головна » Новини » Стартував осінній місячник благоустрою

Стартував осінній місячник благоустрою

13 вересня голова Переяслав-Хмельницької РДА (Київська область) Андрій Пряхін видав розпорядження про проведення в населених пунктах району осіннього місячника з благоустрою. З метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування, створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення:

1. Провести з 15 вересня по 15 жовтня 2016 року в Переяслав-Хмельницькому районі осінній місячник благоустрою населених пунктів (далі – місячник благоустрою).
2. Утворити районний штаб з питань організації проведення в Переяслав-Хмельницькому районі осіннього місячника благоустрою населених пунктів (далі – районний штаб) у складі згідно з додатком.
3. Виконавчим комітетам сільських рад Переяслав-Хмельницького району:
1) утворити відповідні штаби з питань організації проведення осіннього місячника благоустрою;
2) забезпечити виконання комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, а саме: благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, тощо;
3) організувати ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, очищення від сміття та металобрухту лісосмуг уздовж доріг;
4) виконати запланований обсяг робіт щодо впорядкування і ремонту вулично-дорожної мережі та доріг загального користування, павільйонів на зупинках пасажирського транспорту;
5) привести в належний санітарний та естетичний стан прибудинкові території, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики, інші об’єкти благоустрою населених пунктів;
6) залучити до проведення заходів осіннього місячника благоустрою громадськість, учнівську молодь;
7) про хід проведення осіннього місячника благоустрою інформувати районний штаб з питань організації проведення в Переяслав-Хмельницькому районі осіннього місячника благоустрою через відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації до 26 вересня та 10 жовтня 2016 року.
4. Організаційному відділу апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації забезпечити широке інформування населення про хід проведення місячника благоустрою.
5. Рекомендувати редакції газети „Вісник Переяславщини”, телерадіокомпанії „Альта” інформувати населення Переяслав-Хмельницького району про хід проведення осіннього місячника благоустрою.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації А.В. Пряхін


1