Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Новий соціальний фото-проект «Батько

Новий соціальний фото-проект «Батько

Новий соціальний фото-проект «Батько

23 березня в  Мистецькій галереї НЦК «Зустріч» відбулося відкриття виставки соціального фото-проекту «Батько». Перед присутніми виступив квартет викладачів дитячої музичної школи ім.П.Сениці. Одним із організаторів проекту є Благодійний фонд «Великодушність» із Маріуполя, що є містом-побратимом нашого Переяслава-Хмельницького. З вітальними словами до присутніх звернулася директор фонду Анжела Спортесна.

Ведучі заходу також надали слово куратору проекту, керівнику творчої групи «Виключно звичайні», фотографу Наталії Терещенко, співорганізатору проекту, волонтеру Олені Гичко та заступнику Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради Юрію Ходаківському.

Міський відділ культури та туризму (начальник Вікторія Гуріна), який підготовив виставку для огляду, запрошує відвідати сьогодні, 24 березня, двері до виставкової зали будуть відчинині о 10 годині.

Мета проекту – нагадати українцям, що найголовніше у світі – це родина, це діти та батьки. Адже ми починаємо по-справжньому цінувати щось лише тоді, коли втрачаємо.

Стосунки між сином і батьком ніколи не були простими. Це завжди або сумісні рибалки, або фрази “Мама, передай привіт татові”, але душевних та відкритих розмов між батьком та сином завжди мало чи  вони відсутні зовсім. На жаль, цінність проведення часу разом з батьком чоловіки в повній мірі розуміють лише після того, як самі стають батьками. Лише люблячи свою дитину, розумієш певні речі, лише щоночі цілуючи своє дитя в лобик, розумієш, наскільки не вистачає батька, тим паче, не вистачає, якщо спілкування з ним зовсім немає або якщо тато вже пішов з життя.

В рамках проекту було зроблено 20 фото-історій. Половина – це сумісні фото сина/синів та батька, відкриті, сімейні фото. Інша половина – це фото синів, чиї батьки вже померли, з фотографіями своїх батьків в руках, або фото батьків, чиї сини, на жаль, вже померли. Моделями проекту є чоловіки різних соціальних статусів, професій, з різних міст, але серед історій, що ми розповідаємо, є й історії публічних людей.

Організатори проекту – це творча група «Виключно звичайні», що спеціалізується на різноманітних соціальних проектах, яка є організаторами проекту «Виключно звичайні», «Краса без меж» та «Любов до себе». Наразі група займається проектами «Випускниці» та «Посли в Україні».

Генеральними партнерами та спів-організаторами виступають Благодійна організація «Фонд Родини Кольгофер», що працює на потребу соціально незахищених верств населення, людей з обмеженими фізичними можливостями, ветеранів обдарованих дітей та для зміцнення інституту сім’ї.

Виставка екпонувалася у Хмельницькому, Києві та Радомишлі. Планується проведення виставки в інших містах України, зокрема у Луцьку.1