Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Новини » Відбувся схід села Дем’янці

Відбувся схід села Дем’янці

Відбувся схід села Дем’янці

19 березня 2019 року в будинку культури села Дем’янці відбувся схід села. Участь у заході взяли сільський голова Дем’янецької сільської ради Микола Мамітько, перший заступник голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Андрій Коркач, начальник управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької РДА Надія Ясинчук, директор СГ «Альта» Василь Григоренко, голова СФГ «Губара П.І.»  Петро Губар, директор Дем’янецької загальноосвітньої школи I-III ступенів Микола Погребний та активні громадяни села.

Традиційно, перед односельцями прозвітував сільський голова Микола Мамітько. Він коротко зупинився на досягненнях та проблемах минулого 2018 року, а також окреслив перспективи розвитку сільської громади на 2019 рік.

Заслухавши та обговоривши звіт сільського голови за 2018 рік на території сільської ради та керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», громада села роботу виконкому Дем’янецької сільської ради оцінили задовільно.

Під час сходу села жителі Дем’янець порушували низку важливих питань: надання субсидії та пільг населенню, децентралізації, ремонту доріг та інші.

У своєму виступі керівник сільськогосподарського підприємства «Альта» Василь Григоренко наголосив, що регулярно допомагав та й надалі допомагатиме громаді села.

Директор Дем’янецької загальноосвітньої школи поінформував присутніх про діяльність закладу освіти та перспективу на наступний рік.

Перший заступник голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Андрій Коркач надав відповіді на численні запитання, які цікавили учасників сходу села, обумовив пріоритетні напрямки роботи районної влади на найближчу перспективу.1