Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Акторка Наталія Сумська подарувала НІЕЗ «Переяслав» старовинну італійську шафу
10.06.2021

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» поповнив зібрання унікальною італійською шафою ручної роботи ХІХ ст.


Великдень (Пасха) у 2021 році
28.03.2021

Великдень в 2021 році припадає на 2 травня. У цей день світле свято Великодня (Пасхи) відзначають православні.


У Переяславі відкрився продуктовий маркет «Фора»
25.02.2021


Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-2019 на Переяславщині
25.02.2021

За минулу добу, станом на 8 годин ранку 25.02.2021


Ігор Опанасюк – новий голова суду на Переяславщині
23.02.2021


Головна » Новини » Схід села Циблі

Схід села Циблі

4 березня в залі будинку культури села Циблі було велелюдно – тут проходив схід села. Першим заслухали звіт сільського голови Сергія Дяченка про роботу сільської влади в попередньому році.

– З перших днів на посаді сільського голови намагався забезпечити злагоджену, відкриту, відповідальну роботу депутатського корпусу, виконкому та працівників сільської ради, – сказав Сергій Михайлович. – Сільська рада є і буде публічною та відкритою у своїй діяльності, про що засвідчує виклад новин та оголошень в групі у Фейсбуці та на дошці оголошень.

До сільської ради обрано 14 депутатів, 7 членів виконкому, є 6,5 одиниць штату. На початку цього року до штату сільської ради введено посаду юрисконсульта.

Сільський голова наголосив на значному перевиконанні статті «надходження» до сільського бюджету: було затверджено план 861 тис. гривень, а виконано на 146,5%, тобто сума фактичних надходжень склала 1 млн 261 тис. 700 грн. Найбільші надходження – від сплати єдиного податку з юридичних та фізичних осіб, сплати земельного податку та орендної плати.

Кількість домогосподарств на території сільської ради – 1451. У минулому році в селі народилося 13 дітей, а померло 53 людей, кількість мешканців у порівнянні з 2015 роком зменшилася з 2613 до 2544 осіб.

Сергій Дяченко детально розповів присутнім, куди витрачено кошти сільського бюджету, як працювали над виконанням програми соціально-економічного та культурного розвитку села, як підтримували медичну та освітянську галузі.

Затверджено план роботи сільської ради на 2017 р., в ньому найважливішим питанням є виготовлення генерального плану села та проведення нормативно-грошової оцінки землі, що дозволить збільшити надходження земельного податку та сприятиме залученню інвестицій. Одним з реальних проектів залучення інвестора є побудова потужної АЗС у селі, що дало б значні надходження від сплати акцизного збору та відкрило нові робочі місця.

У планах роботи на 2017 рік пріоритетними питаннями є також відлагодження системи вивезення сміття з вулиць села; проведення капітального та поточного ремонту доріг; забезпечення регулярних прибирань жителями села біля своїх дворів; обладнання музею затоплених сіл, мешканці яких переселилися у Циблі; облаштування місця відпочинку біля води для місцевих жителів.

Сільський голова подякував керівникам і працівникам освітніх, медичних закладів, культури, підприємцям, керівникам агропідприємств, аматорам художньої творчості. А ще – небайдужим людям, які відгукуються і знаходять час прийти на суботники, які організовує сільська рада, хто допомагає і словом, і ділом, хто не просто критикує, а вносить пропозиції щодо покращення життя громади, хто робить село кращим.

Звіт сільського голови взяли до відома.

Також Сергій Дяченко відповів на актуальні запитання односельців.


Автор: Софія Сорокова, с. Циблі

1