Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Семінар-нарада в Переяслав-Хмельницькому управлінні Казначейства

Семінар-нарада в Переяслав-Хмельницькому управлінні Казначейства

В Переяслав-Хмельницькому управлінні Державної казначейської служби України Київської області 2 лютого 2016 року відбулася семінар-нарада, за участі розпорядників та одержувачів бюджетних коштів міського, обласного, державного, районного та сільських бюджетів.

На нараді говорилося про суттєві зміни які відбулися в нормативно-правовій базі, про централізацію Державного бюджету за видатками та про необхідність перевідкриття рахунків розпорядникам бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України. Звернули увагу на відкриття рахунків з обліку надходжень відповідно до Бюджетного кодексу України, зокрема на зміни нормативів розподілу екологічного податку.

З метою надання клієнтам більш широкого спектру послуг у 2015 році було проведено роботу щодо розширення функціональних можливостей програмно-технічного комплексу «Клієнт казначейства – Казначейство». Так, з 2016 року вводяться у дію розширені функціональні можливості ПТК «Клієнт казначейства – Казначейство» в частині отримання та передачі документів щодо планових показників; передачі розподілів відкритих асигнувань; завантаження інформації щодо бюджетних зобов’язань, бюджетних фінансових зобов’язань, створення, підписання та виконання платіжних доручень.

Програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство» призначений для надання зовнішнім клієнтам Державної казначейської служби України (розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів) віддаленого доступу за допомогою мережі Інтернет до інформаційних ресурсів ДКСУ для автоматизації процесу виконання бюджетів усіх рівнів. Це дозволить оптимізувати витрати на підтримку цього процесу завдяки відмові від потоку вхідних та вихідних паперових документів, прискорити обробку інформації, скоротити час на казначейське обслуговування бюджетів та зменшити кількість помилок в даних. Виключення потоку паперових документів, окрім прямої економії коштів та часу, надає ще одну перевагу. Підтверджуючі документи (бюджетні зобов’язання та бюджетні фінансові зобов’язання тощо), якими супроводжуються платіжні документи, достатньо буде передати до органу ДКСУ лише один раз. Електронна копія такого документа буде збережена у базі даних, тому подальше використання цього документа для підтвердження наступного платежу (що буває, наприклад, при виконанні окремих етапів по довгостроковим договорам) буде виконуватись завдяки лише посиланню на збережену копію. Оскільки усі електронні документи (електронні копії паперових документів) підписуються електронним цифровим підписом, інформація, що знаходяться у базі даних є повним, достовірним та цілком легітимним відбитком оригінального документа.

Адаптація та впровадження системи віддаленого доступу клієнтів Казначейства через ПТК «Клієнт казначейства – Казначейство» спростить проходження платежів, спростить обслуговування розпорядників бюджетних коштів всіх рівнів органами Державного казначейства. При цьому розпорядники та одержувачі бюджетних коштів отримають можливість в режимі реального часу відстежувати стан рахунків, відкритих в територіальних органах Державної казначейської служби України, проходження платежів, отримання виписок по рахунках тощо.


Автор: Шкіра О.А. - Начальник управління

1