Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Запрошення на свято Колодія у Переяславі
03.02.2023


Головна » Новини » Семінар–практикум для музичних керівників Переяслава

Семінар–практикум для музичних керівників Переяслава

Музика для дитини – світ радісних переживань. Щоб відкрити для неї двері в цей світ, необхідно розвивати творчі здібності. А наші діти – талановиті всі. В цьому можна було переконатись під час семінару – практикуму для музичних керівників дошкільних навчальних закладів міста, який відбувся 29 березня 2016 року в ДНЗ№10 «Любавонька» міста Переяслава-Хмельницького за темою: «Формування творчих здібностей дітей за допомогою музично – ритмічних рухів».

Для учасників семінару музичний керівник Ірина Федоренко представила музичну програму під назвою «Талановиті всі діти Землі», в якій брали участь діти молодшої, середньої та старшої груп. Всі присутні ніби справді побували у різних куточках нашої Землі: в Іспанії, Бразилії, Франції, Грузії, Африці і ніби занурились в культуру кожної країни. Та ця віртуальна подорож, яка проходила при допомозі вихователя-методиста Наталії Калініченко, яка демонструвала мальовничі пейзажі та цікаві види різних країн світу з допомогою мультимедійного супроводу, стала ще цікавішою, дякуючи головним ведучим: дівчинці Насті ( вихованка старшої групи «Світлячок») та старцю Хоттабичу ( вихователь Оксана Верба), які так майстерно відображали своїх героїв.

Діти змусили всіх поринути в атмосферу музичного мистецтва, бо музика – це «вітаміни» не тільки для дітей, а і для дорослих. Всіх присутніх вразила яскравість та різнобарв’я костюмів, виготовлених у дошкільному закладі, вправність виконання дітьми музичних рухів під час таночків та масовість виконання. Адже тут кожна дитина змогла виявити свої здібності, відчути себе артистом.

Та, мабуть, найфеєричнішим номером був виступ дитячого музичного оркестру, яким так майстерно керувала музичний керівник Ірина Федоренко. Діти вправно виконували музичний твір, відчуваючи себе справжніми музиками. Навчання дітей гри на музичних інструментах має великий позитивний вплив на розвиток дитячої музичної творчості. Ось тому Ірина Федоренко, маючи ще не зовсім великий стаж роботи, отримала безліч слів вдячності від своїх колег, від завідувачки Любові Томенко, від присутніх з міського методичного кабінету.1