Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Розпочав роботу туристично-інформаційний центр

Розпочав роботу туристично-інформаційний центр

Розпочав роботу туристично-інформаційний центр

Відтепер туристам, які приїхали до Переяслава-Хмельницького, буде легше зорієнтуватися в місті. Допомогу мандрівникам надає туристично-інформаційний центр, офіс якого відкрили на вулиці Б. Хмельницького, 51, поряд із центральною площею.

Ініціатор створення центру – міський підприємець Андрій Біліченко (28 років). Він переконаний, що Переяславу, де функціонує 27 музеїв, такий заклад просто необхідний.

– Туристично-інформаційний центр створений, аби привернути увагу українців і європейців до багатої історичної спадщини нашого міста, а також забезпечити їм цікаве і комфортне перебування в ньому, – каже він.

Передусім, центр забезпечує подорожніх інформаційними матеріалами: картами, схемами транспортного сполучення, буклетами. Наразі персонал завершує розробку туристичної карти міста, де будуть позначені музеї, визначні пам’ятки, а також об’єкти інфраструктури: готелі, заклади харчування, магазини тощо.

– У центрі туристи можуть замовити екскурсії (якщо потрібно, з перекладачем). Ми надаємо інформацію про музеї міста, їхні графіки роботи. Можемо забронювати для гостей номери в готелях, організувати харчування або ж порадити, де перекусити, – розповідає про послуги центру адміністратор Іванна Невертій (33 роки). – Тут можна скористатись безкоштовним Wi-Fi, підзарядити телефон, придбати сім-карту і просто відпочити. Поряд з офісом є платіжний термінал.

Також у туристично-інформаційному центрі представлена сувенірна продукція із символікою міста та вироби народних умільців Переяславщини, як знаних, так і початківців. Тут є гобелени, живописні полотна, картини з бісеру, вишиванки, вироби з дерева, кераміка, мило ручної роботи, авторські прикраси, м’які іграшки та інше.

– Туристи з Києва порівнюють наш арт-простір зі столичним Андріївським узвозом. І ми пишаємося тим, що це роботи переяславців, – зауважує Іванна Невертій.

Хоча заклад орієнтований більше на туристів, придбати тут вироби або просто прийти на екскурсію можуть і жителі міста та району.

Працівники туристично-інформаційного центру запрошують до співпраці майстрів.

Довідки за телефоном (066) 058-55-471