Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Запрошення на свято Колодія у Переяславі
03.02.2023


Головна » Новини » Різдвяна майстерня в Переяславі

Різдвяна майстерня в Переяславі

З 2 по 6 січня Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» у приміщенні колишнього кафе «Старий вертеп» проводить майстер класи на різдвяну тематику. За перші два дні їх відвідало більше сотні бажаючих.
Різдвяна майстерня в Переяславі

«Загалом, на цей період ми підготували десять майстер класів, які розділили по днях: чергуючи п’ять в один та п’ять в інший. Проте при вподобанні відвідувачів можемо провести будь-який з них. Найбільше бажаючих ми радо прийняли у перший день, коли виготовляли наразі такий популярний різдвяний вінок. Також відвідувачів особливо зацікавила різдвяна зірка» - каже старший науковий співробітник заповідника Сергій Вовкодав.

Власне така ідея належить керівництву Заповідника. Це задля того, щоб створити святкову атмосферу та надати можливість переяславцям, особливо школярам, провести час із користю.

Різдвяну майстерню ведуть працівниці Музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини. Вартість мйстер класів залежить від категорії складності та, за словами працівників, компенсовує тільки витратні матеріали. Вартість одного від 40 до 100 гривень.

«Цей етап триватиме до 6 січня включно. Після Різдва плануємо нові майстер класи до Маланки та Василя. Усе більше проводити подібне нас просять батьки діток. Плануємо продовжувати цю традицію і повністю заповнити зимові канікули переяславських школярів і не тільки», – підсумував Сергій Вовкодав.

Різдвяна майстерня працює з 11 до 17 години (у передсвятковий четвер 6 січня з 10 до 14 години) за адресою Шевченка, 6 (Переяслав).

Відвідувачі з допомогою майстринь можуть виготовити різдвяний вінок, різдвяну зірку колядників, різдвяного янгола із тканини, їжака із солоного тіста, сніговичків із ватних дисків, ялинкові прикраси з паперу, традиційну різдвяну прикрасу «павук», ялинкові прикраси із солоного тіста, декупаж ялинкової прикраси чи різдвяну листівку, написану пером.

Попередній запис за телефоном: 095 796 89 601