Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Рішення 26 сесії міської ради

Рішення 26 сесії міської ради

Рішення 26 сесії міської ради

На черговій 26 сесії міської ради, було затверджено зміни до програми розвитку закладів освіти міста на 2016-2018 роки. Як сказав начальник відділу освіти Петро Ярмоленко, стосуються вони проведення ряду капітальних ремонтів. Проте головним чином лише в тому разі, якщо протягом року буде перевиконання бюджету. Серед проектів закінчення ремонту покрівлі ЗОШ №7; заміна вікон, дверей, ремонт покрівлі міжшкільного навчально-виробничого комбінату; капремонт даху одного з корпусів ЗОШ № 2 в рамках проекту ЄС та ПРООН, де передбачено співфінансування; капремонт даху дитсадка № 7 “Берізка”; капремонт фасаду історичного приміщення гімназії та інші.

Затверджено програму організації та проведення оплачуваних громадських робіт у місті на 2017 рік. Це – щорічні заходи залучення безробітних для благоустрою на території міста і таке інше. Фінансуються вони порівну центром зайнятості та міською радою. Минулого року в цій програмі було зайнято 432 особи. Витрачено для проведення робіт 29,4 тис. грн. На нинішній рік заплановано по 50 тис. грн. з обох джерел.

Було затверджено структуру та штат міської ДЮСШ. Учасники засідання підтримали клопотання начальника відділу фізкультури та спорту міськради Валерія Мільгевського про впровадження додаткових ставок, в тому числі і вперше тренера східних єдиноборств.

Внесено зміни до міської програми по реалізації державної програми "Питна вода України" на 2009-2020 роки. Як зазначив в. о. начальника відділу капбудівництва та ЖКГ міської ради Олександр Вітківський, ними передбачено цього року будівництво артезіанських свердловин в мікрорайоні Підварки по вул. Ніколенка, на вул. Київобрамська, 7 (орієнтовна вартість кожного з проектів по 1,5 млн. грн.); капремонт артсвердловини по вул. Шкільна (вартість 450 тис. грн.); капремонти водопроводів: по вул. Шкільна, Гімназійна, Річна, Заболотнього, Ярова, Замкова (орієнтовний обсяг фінансування — 2 млн. грн. з місцевого бюджету, 160 тис. грн. — з обласного); по вул. Велика підвальна, Ломана, Анучина, Успенська (орієнтовна вартість 1,5 млн. грн.); по вул. Андрушівська, Ювілейна, Рибальська, Морська, Канівська, Лаврова, Алексеєва, Білозуба Безпечного, Федоровича, Дружби, Перемоги, Каштанна (орієнтовна вартість 9 млн. грн.); по вул. Космонавтів (1 млн. 100 тис. грн.); будівництво водопроводу від артсвердловини в мікрорайоні Андруші до вул. Дружби та Рибальська (орієнтовна вартість 1,5 млн. грн.); капремонт водопроводу на території ЗОШ № 4 (200 тис. грн.).

Він перерахував й ряд інших об’єктів системи водозабезпечення міста. загальна вартість їх модернізації становитиме понад 21, 7 млн. грн.

Внесено зміни та доповнення до комплексної міської програми “На зустріч дітям”. Як повідомила Катерина Лой, яка займається справами дітей, обсяги роботи значно збільшилися, оскільки виникала потреба турботи про дітей-вимушених переселенців (таких зараз у місті близько 70) та дітей, батьки яких є учасниками АТО (таких понад 100). Минулого та позаминулого року обсяг фінансування її програми становив по 15 тис. грн. Вона попросила збільшити його на цей рік. В ході обговорення було підтримано її пропозицію. Фінансування буде збільшено до 50 тис. грн.

Інші затверджені зміни стосувалися міської програми “Турбота”. Начальник міського соцзабезу Микола Гуща запропонував суму на матеріальні допомоги 2016 року у розмірі 300 тис. грн. збільшити в цьому році до 403,2 тис. грн.

– Це викликано тим, — сказав, зокрема, — що в цю суму ми включаємо і допомогу учасникам АТО, яку цього року виплатили до Дня захисника України (по 500 грн.). Плануємо її у наступному році.

Також суттєво було збільшено кошти на допомоги по комунальним платежам для інвалідів зору, сім’ям загиблих в Афганістані та АТО.1