Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Акторка Наталія Сумська подарувала НІЕЗ «Переяслав» старовинну італійську шафу
10.06.2021

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» поповнив зібрання унікальною італійською шафою ручної роботи ХІХ ст.


Великдень (Пасха) у 2021 році
28.03.2021

Великдень в 2021 році припадає на 2 травня. У цей день світле свято Великодня (Пасхи) відзначають православні.


У Переяславі відкрився продуктовий маркет «Фора»
25.02.2021


Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-2019 на Переяславщині
25.02.2021

За минулу добу, станом на 8 годин ранку 25.02.2021


Ігор Опанасюк – новий голова суду на Переяславщині
23.02.2021


Головна » Новини » У Переяславській РДА позглянули поточну ситуацію по району

У Переяславській РДА позглянули поточну ситуацію по району

5 вересня 2016 року в залі засідань Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації відбулась щотижнева апаратна нарада, яку  провів голова райдержадміністрації Андрій Пряхін. Участь в нараді взяли голова районної ради Петро Качкалда, керівники установ, підприємств, організацій, структурних підрозділів РДА.

На початку наради Андрій Пряхін подякував керівникам підприємств, державних установ та структурних підрозділів адміністрації за гарну організацію та вдале проведення серпневих державних свят. Та наголосив, що лише завдяки злагодженій спільній роботі всіх служб, заходи відбулися на високому професійному рівні, як в районі, так і в області.

Заступник головного лікаря ЦРЛ Лариса Кузьменчук доповіла, що лікарня проводить заготовку харчових продуктів до зими. Також перевіряються теплотраси та знайдено підрядчика щодо виконання ремонтних робіт. Планується закупити та замінити вікна в медичному закладі.

Роман Давигора представник філії Київського дорожнього експлуатаційного управління доповів про те, що ними проведено обкоси узбіччя та прибрано 24 автобусні зупинки, також проводиться ремонт техніки до зимового періоду.

Директор Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості Любов Красова повідомила про збільшення вакансій щодо працевлаштування  та зауважила, що завдяки роз’яснювальній роботі, яка проводиться постійно серед населення, зменшилася кількість безробітних. Позитивна тенденція щодо працевлаштування є серед сільського населення, більшість яких працюють в сільськогосподарських підприємствах, що діють в районі.

Директор держлісгоспу Валентин Рудницький повідомив про те що, ситуація на підприємстві є стабільно позитивною, пожеж в лісових насадженнях немає, самовільної вирубки дерев не зафіксовано. Людей стримує те що, законодавством України з 1 вересня підприємство за незаконну вирубку має право відправити порушника до суду, не задіюючи силові структури. Також додав, що працівниками підприємства постійно проводиться прибирання не лише підпорядкованих  їм лісових насаджень, а й узбіччя трас в усіх напрямках.

Працівник Переяслав-Хмельницького сектору ГУ ДСНС України в Київській області Олександр Бутенко доповів, що пожежна ситуація в районі є стабільною, але залишаються поодинокі факти паління сухостою мешканцями району, а саме в селах Дівички, Ковалин та Стовп’яги.1