Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Запрошення на свято Колодія у Переяславі
03.02.2023


Головна » Новини » В Переяславі провели роботи з благоустрою території

В Переяславі провели роботи з благоустрою території

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького
В Переяславі провели роботи з благоустрою території

У четвер, 23 березня, на території Переяславської громади відбувалися різноманітні роботи з благоустрою. Працівники ВУКГ та відділу культури і туризму займалися обладнанням зелених зон та прибиранням парку. Зелені насадження на вулиці Червоноармійців поповнилися кущами Спіреї японської.

Зелені насадження на вулиці Червоноармійців, зелені насадження на вулиці Червоноармійців, також у парку Шевченка, де знаходяться два корпуси Центру культури і мистецтв, відділ культури і туризму організував прибирання території.

Працівники ЦКМ, публічної бібліотеки, художньої та мистецької шкіл та молодіжного центру «Зустріч» допомагали збирати листя, гілки та сміття, які залишилися після осінньо-зимового періоду.

Працівники ВУКГ також встановили нову зупинку громадського транспорту біля гімназії №3. Тепер люди, які живуть поруч, можуть комфортно чекати на автобуси.

Крім того, фахівці благоустрою виряджали зелену зону між тротуаром та проїжджою частиною вздовж вулиці Богдана Хмельницького (від магазину «Привокзальний» до повороту до гімназії №5). За допомогою спецтехніки було вирівняно шар землі, щоб уникнути утворення калюж в майбутньому.1