Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Запрошення на свято Колодія у Переяславі
03.02.2023


Головна » Новини » Прокурор Радійчук Динис Ігорович швидко «ввійшов» у курс справ

Прокурор Радійчук Динис Ігорович швидко «ввійшов» у курс справ

Звернувся я до Переяслав-Хмельницького міжрайонного прокурора із заявою, де виклав факти порушення законів керівником ВАТ «Племзавод «Колос» Корчинським Олегом Олександровичем та про бездіяльність працівників міліції щодо розкрадання майна на цьому підприємстві.

Зокрема, що 02.09.2013р. Київським окружним адміністративним судом було стягнуто на користь Переяслав-Хмельницької податкової борг із ВАТ «Племзавод «Колос» по прибутковому податку у сумі 985 138 грн. 82 коп.  За виконавчим листом на виконання цієї постанови місцевою ДВС було відкрито виконавче провадження. Незважаючи на те, що у складах ВАТ «Племзавод «Колос» у вересні 2013р. було описано та арештовано державними виконавцями насіння соняшнику загальною вагою 160 т та насіння озимої пшениці загальною вагою 50 т, також було описано та арештовано незавершене виробництво – посіви кукурудзи загальною площею 150 га, посіви сої загальною площею 150 га, посіви соняшника загальною площею 40 га., - зазначена постанова досі є не виконаною, оскільки несподівано  «виплив» договір купівлі-продажу незавершеного виробництва від 18.04.2013 р. із додатковими угодами до нього про те, що нібито ТОВ «Лан-Переяслав»  придбало у ВАТ «Племзавод «Колос» всі посіви урожаю 2013р. і зобов’язується сплатити за них кошти до 18.04.2014 р.

Так у нашому районі було застосовано завуальований спосіб заволодіння чужим майном - щоб вкрасти тони врожаю, його не потрібно було вночі вивозити з поля чи із комори, достатньо декілька папірців надрукувати і назвати їх Договором і помахати ними перед виконавчою службою, щоб вони не реалізували зерно за податкові борги ВАТ «Племзавод «Колос» і не наповнили бюджет, в тому числі і нашого села. Податкові борги до речі – це несплачений прибутковий податок, який ВАТ «Племзавод «Колос» утримував у сумі 15 % із орендної плати із власників земельних паїв. Голова правління ВАТ «Племзавод «Колос» Корчинський О.О. принципово не сплачував цих податків. Йому подобалося накопичувати податкові борги і відчувати свою безкарність, так як за несплату боргів у сумі 500 тис. грн.  Корчинському О.О.  суддя Рева Олександр Іванович виписав у квітні 2009р. амністію по тодішнім законам. Порівняйте, за крадіжку майна вартістю понад 500 грн.  мінімальна відповідальність три роки позбавлення волі. А тут мільйони незаконно присвоюються і жодної реакції правоохоронців. На сьогодні уже сплив час для оплати по договору із ТОВ «Лан-Переяслав», але до ВАТ «Племзавод «Колос» ні копійки цим підприємством оплачено не було. І  голова правління ВАТ «Племзавод «Колос» Корчинський О.О. позову не подавав про стягнення цих сум із ТОВ «Лан-Переяслав».  Йому це не цікаво. 

Надходження  коштів по цьому дивному Договору Корчинський О.О.  чекати не став і подав заяву до суду про визнання ВАТ «Племзавод «Колос» банкрутом. У структурі власників акцій ВАТ «Племзавод «Колос» державі належить 25 % акцій, а також у Статуті підприємства передбачено погодження угод на подібні суми правлінням підприємства. У Фонді державного майна про цей договір знають, але ніяк не реагують.  31.12.2013р. Господарський суд Київської області винесено ухвалу про порушення провадження про банкрутство ВАТ «Племзавод «Колос». За фактом умисного доведення до банкрутства ВАТ «Племзавод «Колос» 15.02.2014р. було порушено кримінальне провадження щодо його посадових осіб.

Своєчасне та повне виконання судового рішення про стягнення боргів з ВАТ «Племзавод «Колос» мене турбує надзвичайно як  Ульянівської сільського голову, оскільки частина податків з ВАТ «Племзавод «Колос»  повинна піти до бюджету нашої сільської ради, в якому зараз немає значних коштів, тому досі села Ульянівка та Тарасівка залишаються без освітлення, є проблеми з ремонтом водомереж та є ін. невирішені  житлово-комунальні  питання, що потребують фінансування з місцевого бюджету.

Крім того, я як сільський голова  неодноразово звертався про розтрати майна посадовими особами ВАТ «Племзавод «Колос» до нашої міжрайонної  прокуратури та нашої міліції, на які досі немає відповіді, хоч строк для їх складення уже давно сплив.

Я просив прокурора, щоб він повідомив мене про хід слідства на сьогоднішній день у кримінальному провадженні по умисному доведенні до банкрутства ВАТ «Племзавод «Колос» його посадовими особами, щоб  він  посприяв в отриманні відповідей на заяви щодо  розтрат майна  ВАТ «Племзавод «Колос», надісланих до його прокуратури та місцевої міліції впродовж 2013-2014рр., щоб він дав правову оцінку діям посадових осіб ВАТ «Племзавод «Колос» та ТОВ «Лан-Переяслав» щодо укладення ними договору купівлі-продажу незавершеного виробництва від 18.04.2013р. та відсутності на сьогоднішній час проплати по ньому зі сторони ТОВ «Лан-Переяслав» та бездіяльності щодо стягнення  в судовому порядку мільйонних боргів по цьому договору зі сторони посадовців ВАТ «Племзавод «Колос».

На що було отримано відповідь від прокурора, датовану  07 листопада цього року. У відповіді прокурор Радійчук Денис Ігорович писав, що справу про умисне доведення до банкрутства ВАТ «Племзавод «Колос» було направлено за підслідністю до Броварської податкової і тому міжрайонна прокуратура не володіє інформацією про подальший хід слідства у цій справі.  У мене є відомості, що справа закрита.

Також під Державним Гербом України у цій відповіді писалося прокурором, що мною не вказано дати і вхідного номера заяв, на які  не надано відповіді прокурором чи міліцією?!? А журнал реєстрації заяв у прокуратурі ведеться чи ні? Хто повинен знати вхідні номери заяв, поданих до прокуратури чи міліції: заявник чи прокуратура чи міліція?!? Це яскраве свідчення того, що прокуратура не хоче працювати.

Щодо вищевказаного договору від 18.04.2013 р., то наш прокурор впевнений, що - це звичайна господарська діяльність, в яку згідно ст. 19 Закону України «Про прокуратуру» прокуратура не втручається?!? Щоб таке написати або знань і досвіду в прокурора  мало, або бреше наш прокурор, бо не хоче  шахраїв до відповідальності притягнути, тому, що йому це не вигідно.

Прокурор також написав в своєму посланні, що контроль за діяльністю арбітражних керуючих підприємств-банкрутів здійснює державний орган з питань банкрутства і те, що нинішній арбітражний керуючий  ніяк не протистоїть проти розтягнення майна це не справа прокурора.

Так. З наведеної вище відповіді прокурора Радійчука Дениса Ігоровича вбачається, що нічого по Ульянівці проти колишнього керівника ВАТ «Племзавод «Колос» Корчинського Олега Олександровича цей прокурор і підлеглі йому прокурори нічого робити поки що НЕ БУДУТЬ. Дуже шкода. У органах прокуратури він працює півтора роки. Перше місце роботи  нашого прокурора  - помічник Оболонського районного прокурора м. Києва, де він працював із серпня 2013р. по вересень 2014р. За цей час у суді, згідно Єдиного реєстру судових рішень України, Радійчук Д.І. підтримував обвинувачення у 4 кримінальних справах. Усі ці справи були про крадіжки: одна про крадіжку однієї пари джинсів, друга про крадіжки продуктів у супермаркеті, друга про крадіжки декількох трафаретів для вишивок. Заволодіння тонами зерна для Радійчука Д.І. – на жаль, поки що  справа не підйомна. Все він розуміє і все він усвідомлює. Навіть більше, прибувши до Переяслава за перші тижні роботи Радійчук Д.І. швидко вник: кого боятися, а на кого безнаказано не реагувати. Тому то таку відповідь мені і надав, і направив до суду сфабриковану проти мене кримінальну справу про отримання хабара, якого я не брав. Зміна системи у Переяславській прокуратурі  поки що не спостерігається. А що чекати від особи, яка працювала у прокуратурі часів Януковича? Роботи за правилами системи Януковича.

З повагою,
Уляновський сільський голова Шевченко П.Г.
02 грудня, 2014р.


Автор: «Голос Переяславщини»
http://www.golos-pereyaslaw.com

1