Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Головна » Новини » Прокуратура намагається повернути захоплені землі на Переяславщині

Прокуратура намагається повернути захоплені землі на Переяславщині

Прокуратура Київської області вимагає повернути 10,5 га лісу в Переяслав-Хмельницькому районі з незаконного володіння.

Про це написав Forum, з посиланням на прес-службу прокуратури.

«Порушуючи вимоги земельного та лісового законодавства посадові особи Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації та управління Держкомзему в 2011 році, перевищивши повноваження, погодили документацію із землеустрою та в подальшому передали у приватну власність 7 громадянам земельні ділянки лісового фонду загальною площею 10,5 га для ведення особистого селянського господарства на території Циблівської сільської ради Переяслав-Хмельницького району», – йдеться в повідомленні.

Ці дії пройшли без вилучення земель із постійного користування ДП «Переяслав-Хмельницький державний агролісгосп».

При цьому по ряду цивільно-правових угод 6 земельних ділянок опинилися у власності трьох юридичних осіб, одну з яких пов’язують із сім’єю Азарова.

За даним фактом Бориспільська місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

Прокуратура Київської області пред’явила позов в Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд з вимогою про витребування зазначених земельних ділянок із чужого незаконного володіння у власність і повернути їх у користування ДП «Переяслав-Хмельницький державний агролісгосп».1