Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Самоізоляція? Знову?
01.01.2021


Погода на месяц в Переяславе
14.12.2020


Місцеві вибори 2020 - особливості голосування
08.10.2020

Місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня цього року, будуть не схожі на попередні. Передусім вони пройдуть на новій територіальній основі – з меншою кількістю районів та громад. А крім того, вперше місцевих депутатів обиратимуть не за мажоритарною, а за пропорційною системою. Що слід знати про майбутні вибори, розповідає Центр громадського моніторингу та контролю.


Місцева влада вже повинні готувати проекти гральних зон в Україні - експерт
23.09.2020


Танцювальна битва «DANCE BATTLE» у Переяславі
25.08.2020


Головна » Новини » Прокуратура намагається повернути захоплені землі на Переяславщині

Прокуратура намагається повернути захоплені землі на Переяславщині

Прокуратура Київської області вимагає повернути 10,5 га лісу в Переяслав-Хмельницькому районі з незаконного володіння.

Про це написав Forum, з посиланням на прес-службу прокуратури.

«Порушуючи вимоги земельного та лісового законодавства посадові особи Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації та управління Держкомзему в 2011 році, перевищивши повноваження, погодили документацію із землеустрою та в подальшому передали у приватну власність 7 громадянам земельні ділянки лісового фонду загальною площею 10,5 га для ведення особистого селянського господарства на території Циблівської сільської ради Переяслав-Хмельницького району», – йдеться в повідомленні.

Ці дії пройшли без вилучення земель із постійного користування ДП «Переяслав-Хмельницький державний агролісгосп».

При цьому по ряду цивільно-правових угод 6 земельних ділянок опинилися у власності трьох юридичних осіб, одну з яких пов’язують із сім’єю Азарова.

За даним фактом Бориспільська місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

Прокуратура Київської області пред’явила позов в Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд з вимогою про витребування зазначених земельних ділянок із чужого незаконного володіння у власність і повернути їх у користування ДП «Переяслав-Хмельницький державний агролісгосп».1