Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Місцеві вибори 2020 - особливості голосування
08.10.2020

Місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня цього року, будуть не схожі на попередні. Передусім вони пройдуть на новій територіальній основі – з меншою кількістю районів та громад. А крім того, вперше місцевих депутатів обиратимуть не за мажоритарною, а за пропорційною системою. Що слід знати про майбутні вибори, розповідає Центр громадського моніторингу та контролю.


Місцева влада вже повинні готувати проекти гральних зон в Україні - експерт
23.09.2020


Танцювальна битва «DANCE BATTLE» у Переяславі
25.08.2020


Робота закладів освіти у новому навчальному році
25.08.2020


Без Обмежень собирают Олимпийский
02.06.2020


Головна » Новини » У Переяславі пройшов Марш миру

У Переяславі пройшов Марш миру

18 січня, в місті Переяславі (Київщина) відбулась мирна хода жителів міста. Вона стартувала з Борисо-Глібського майдану, пройшла центральною вулицею Богдана Хмельницького та завершилася на центральній площі міста.
Марш миру у Переяславі на Київщині

Біля приміщення Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації відбувся мітинг на якому виступили: Андрій Іващенко, керівник соціально-гуманітарного відділу ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ ім.Г.Сковороди», Григорій Дубина, голова РДА, Олександр Салабай, житель міста, Наталія Ігнатенко, декан педагогічного факультету університету, Микола Товкайло, кобзар, член Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка, Микола Михняк, журналіст газети «Переяславська рада», Алла Літкова, господарка картинної галареї «Дар’я», Олександр Максименко, музикант. Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих військових, героїв України та цивільних на сході України. Завершився мітинг виконанням Державного гімну.

Завершився захід флеш-мобом – кожен охочий мав змогу сфотографуватися з написом «Я Волноваха», «Я донецький аеропорт», «Я Авдіївка» та назвами населених пунктів в яких загинули українські бійці та мирні жителі.

Марш миру був організований молоддю університету та працівниками ТРК «Альта», участь у Марші миру взяло близько ста переяславців. За правопорядком слідкували бійці підрозділу «Сокіл» Правого Сектору, жодного працівника міліції у формі на заході не було.1