Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Без Обмежень собирают Олимпийский
02.06.2020


Відомий онлайн-рітейлер проводить конкурс студентських есе
15.05.2020


Де в Переяславі можна придбити освячені паски
14.04.2020


Як уберегтися від коронавірусу?
14.03.2020

Вакцина проти коронавірусу поки що не розроблена. Але уберегтися від нього можна, головне – не панікувати й дотримуватися деяких простих правил. Про них розповідає начальник районного управління Держпродспоживслужби Олексій Роман


Карантин у Переяславі
13.03.2020

Припиняється робора всіх навчальних закладів, скасовуються недільні базари скасовуються.


Головна » Новини » У Переяславі пройшов Марш миру

У Переяславі пройшов Марш миру

18 січня, в місті Переяславі (Київщина) відбулась мирна хода жителів міста. Вона стартувала з Борисо-Глібського майдану, пройшла центральною вулицею Богдана Хмельницького та завершилася на центральній площі міста.
Марш миру у Переяславі на Київщині

Біля приміщення Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації відбувся мітинг на якому виступили: Андрій Іващенко, керівник соціально-гуманітарного відділу ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ ім.Г.Сковороди», Григорій Дубина, голова РДА, Олександр Салабай, житель міста, Наталія Ігнатенко, декан педагогічного факультету університету, Микола Товкайло, кобзар, член Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка, Микола Михняк, журналіст газети «Переяславська рада», Алла Літкова, господарка картинної галареї «Дар’я», Олександр Максименко, музикант. Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих військових, героїв України та цивільних на сході України. Завершився мітинг виконанням Державного гімну.

Завершився захід флеш-мобом – кожен охочий мав змогу сфотографуватися з написом «Я Волноваха», «Я донецький аеропорт», «Я Авдіївка» та назвами населених пунктів в яких загинули українські бійці та мирні жителі.

Марш миру був організований молоддю університету та працівниками ТРК «Альта», участь у Марші миру взяло близько ста переяславців. За правопорядком слідкували бійці підрозділу «Сокіл» Правого Сектору, жодного працівника міліції у формі на заході не було.1