Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Відкрито пам’ятник загиблим бійцям АТО
24.03.2019


Нова громадська вбиральня буде платною
23.03.2019


Музей кобзарства відзначив 30ти річний ювілей
22.03.2019


Ярмарок професій для випускників Переяславщини
22.03.2019


Нерест 2019. Водойми де дозволено риболовля у нерест
20.03.2019

Київський рибоохоронний патруль опублікував перелік ділянок водойм Київщини, де дозволений любительський і спортивний вилов риби.


Головна » Новини » Профорієнтаційний інтерактивний урок у 2ій школі

Профорієнтаційний інтерактивний урок у 2ій школі

Профорієнтаційний інтерактивний урок у 2ій школі

Своєчасна профорієнтаційна робота з учнівською молоддю щодо допомоги у виборі майбутньої професійної діяльності на сьогодні є основою запобігання молодіжного безробіття та розвитку трудового потенціалу країни. Тому службою зайнятості запроваджено комплексне профорієнтаційне супроводження учнів випускних класів шкіл міста, починаючи вже з 8 класу і до закінчення ними школи.

13 вересня, в новому 2018-2019 навчальному році  Переяслав-Хмельницьким міськрайонним центром зайнятості розпочалась багатоетапна робота з проведення інтерактивних профорієнтаційних уроків, учасниками якої стали учні 8- х класів Переяслав-Хмельницької ЗОШ №2.

Метою уроку було навчити учнів розрізняти поняття «професія», «спеціальність», сформувати основи розуміння понять «галузь» та «кваліфікація».

На початку заняття для «розігріву» класу, було проведено мозковий штурм «Професія – це?», всі ідеї, думки фахівець записувала на дошці, для подальшого обговорення і підведення підсумків.

Під час міні – лекції «Що таке професія і спеціальність», діти були уважними, слухаючи інформацію,  і активними в її обговоренні.

На закріплення матеріалу було проведено інтерактивні ігри «Поясни мені!» та «Країна професій», так як під час гри необхідна інформація засвоюється легше і краще.

 Завершальним етапом заходу стало запрошення всіх бажаючих  до центру зайнятості на профдіагностичне тестування за допомогою АРМ «Профконсультант», щодо виявлення своїх професійних схильностей.1