Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Нові гральні автомати в онлайн казино Goxbet
19.09.2022


Стоит ли использовать мазь от псориаза
31.08.2022

Псориаз — это заболевание, поражающее кожу. Он вызывается аномальным ростом клеток дермы. Аномальный рост клеток кожи, в свою очередь, вызывает воспаление и боль. Воспаление может привести к образованию рубцов и некрасивых шрамов.


Чим відрізняються коньяк, арманьяк і інші бренді?
27.08.2022


Чем удалить накипь из кофемашины
25.07.2022


Чому батьки обирають підгузки Libero
13.04.2022


Головна » Новини » Профорієнтаційний інтерактивний урок у 2ій школі

Профорієнтаційний інтерактивний урок у 2ій школі

Профорієнтаційний інтерактивний урок у 2ій школі

Своєчасна профорієнтаційна робота з учнівською молоддю щодо допомоги у виборі майбутньої професійної діяльності на сьогодні є основою запобігання молодіжного безробіття та розвитку трудового потенціалу країни. Тому службою зайнятості запроваджено комплексне профорієнтаційне супроводження учнів випускних класів шкіл міста, починаючи вже з 8 класу і до закінчення ними школи.

13 вересня, в новому 2018-2019 навчальному році  Переяслав-Хмельницьким міськрайонним центром зайнятості розпочалась багатоетапна робота з проведення інтерактивних профорієнтаційних уроків, учасниками якої стали учні 8- х класів Переяслав-Хмельницької ЗОШ №2.

Метою уроку було навчити учнів розрізняти поняття «професія», «спеціальність», сформувати основи розуміння понять «галузь» та «кваліфікація».

На початку заняття для «розігріву» класу, було проведено мозковий штурм «Професія – це?», всі ідеї, думки фахівець записувала на дошці, для подальшого обговорення і підведення підсумків.

Під час міні – лекції «Що таке професія і спеціальність», діти були уважними, слухаючи інформацію,  і активними в її обговоренні.

На закріплення матеріалу було проведено інтерактивні ігри «Поясни мені!» та «Країна професій», так як під час гри необхідна інформація засвоюється легше і краще.

 Завершальним етапом заходу стало запрошення всіх бажаючих  до центру зайнятості на профдіагностичне тестування за допомогою АРМ «Профконсультант», щодо виявлення своїх професійних схильностей.1