Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Художня виставка до Дня Переяслава
14.09.2018


Легкоатлетичний пробіг до Дня міста
14.09.2018

14 вересня, з нагоди святкування Дня міста, 1111-ої річниці першої літописної згадки про Переяслав та 75-ої річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників на центральній площі міста пройшов захід легкоатлетичний пробіг «Шануймо героїв Переяслава-Хмельницького».


Школяри завітали на екскурсію у Музей університету
14.09.2018


Відзначили фізкультурників Переяслава
08.09.2018


Міська Рада привітала підприємців міста
05.09.2018


Головна » Новини » Профорієнтаційний інтерактивний урок у 2ій школі

Профорієнтаційний інтерактивний урок у 2ій школі

Профорієнтаційний інтерактивний урок у 2ій школі

Своєчасна профорієнтаційна робота з учнівською молоддю щодо допомоги у виборі майбутньої професійної діяльності на сьогодні є основою запобігання молодіжного безробіття та розвитку трудового потенціалу країни. Тому службою зайнятості запроваджено комплексне профорієнтаційне супроводження учнів випускних класів шкіл міста, починаючи вже з 8 класу і до закінчення ними школи.

13 вересня, в новому 2018-2019 навчальному році  Переяслав-Хмельницьким міськрайонним центром зайнятості розпочалась багатоетапна робота з проведення інтерактивних профорієнтаційних уроків, учасниками якої стали учні 8- х класів Переяслав-Хмельницької ЗОШ №2.

Метою уроку було навчити учнів розрізняти поняття «професія», «спеціальність», сформувати основи розуміння понять «галузь» та «кваліфікація».

На початку заняття для «розігріву» класу, було проведено мозковий штурм «Професія – це?», всі ідеї, думки фахівець записувала на дошці, для подальшого обговорення і підведення підсумків.

Під час міні – лекції «Що таке професія і спеціальність», діти були уважними, слухаючи інформацію,  і активними в її обговоренні.

На закріплення матеріалу було проведено інтерактивні ігри «Поясни мені!» та «Країна професій», так як під час гри необхідна інформація засвоюється легше і краще.

 Завершальним етапом заходу стало запрошення всіх бажаючих  до центру зайнятості на профдіагностичне тестування за допомогою АРМ «Профконсультант», щодо виявлення своїх професійних схильностей.1