Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Головна » Новини » Привітання медичних працівників Переяславщини

Привітання медичних працівників Переяславщини

Привітання медичних працівників Переяславщини

Напередодні Дня працівників медицини у Центральній районній лікарні відбулися урочистості.

Привітати з професійним святом лікарів, медичних сестер, медиків-ветеранів, санітарів, техперсонал завітали міський голова Тарас Костін, його заступник Валентина Губенко, голова РДА Юрій Клименко та голова райради Петро Качкалда.

У своїх привітаннях посадовці зазначили, що праця медиків є однією із найбільш благородних та жертовних. Медиків недаремно називають хранителями життя, адже вони першими приходять на допомогу у найскрутніші хвилини і допомагають боротися за найцінніший скарб – здоров’я та життя. У руках медичних працівників щодня опиняються сотні людських доль, які залежать не тільки від рівня кваліфікації і призначеного лікування, але й від психологічної підтримки і проявленого милосердя.

Із нагоди відзначення професійного свята представники медичної галузі отримали подяки від очільників району, міста та керівників закладів.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток системи охорони здоров’я Подяку від Київської обласної державної адміністрації отримала директор комунального некомерційного підприємства Переяслав-Хмельницької районної ради «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня» Лариса Кузьменчук.

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника також відбулися у медико-соціальному центрі.

Розпочався захід молитвою за Україну, яку звершив священник Православної церкви України отець Михайло. З вітальним словом до свого колективу звернувся дмректор закладу Юрій Гріненко. “Я пишаюся вами”, – зазначив Юрій Олександрович.

Цього дня на сцені будинку культури лунало багато щирих вітань та теплих, добрих слів для наших медиків і всіх працівників центру. Цьогоріч привітати колектив госпіталю завітали заступниця голови Переяслав-Хмельницької РДА Анна Скляренко та заступниця Переяслав-Хмельницького міського голови Валентина Губенко.

До свого професійного свята колектив традиційно отримав відзнаки.

В цілому свято пройшло у теплій дружній, навіть родинній атмосфері. Колеги з радістю привітали одне одного із професійним днем.1