Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Фізкультурників району привітали у РДА Переяслава

Фізкультурників району привітали у РДА Переяслава

8 вересня в залі засідання райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту. Керівник апарату адміністрації Валерій Перчук привітав тренерів, спортсменів, вчителів, ветеранів спорту Переяслав-Хмельницького району зі святом та зазначив, що розвивати фізичну культуру та спорт в районі є пріоритетним завданням влади, тому важливо залучати в спортивні зали дітей та молодь, адже фізична культура – це не лише професійні заняття спортом, а й активний, здоровий спосіб життя кожного з нас.

З вітальними словами до присутніх звернувся і начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Борис Сонько. З нагоди професійного свята побажав присутнім міцного здоров’я, великої вдачі, наполегливості, наснаги, перемог та високих здобутків спортсменам у змаганнях на славу району, щоб їхній приклад став поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів Переяславщини. Також шанувальників спорту привітав депутат районної ради Іван Забара.

На початку зустрічі із професійним святом привітав присутніх перший заступник міського голови Григорій Карнаух. Він передав працівникам фізкультури та спорту міста найщиріші вітання від міського голови Тараса Костіна. Григорій Миколайович зазначив, що переяславська міська влада завжди підтримує галузь фізичної культури і спорту. Цього року з міського бюджету було виділено на проведення капітальних ремонтів у спортивних школах міста, стадіону, крім цього виділялося фінансування і на придбання спортивного інвентарю, участь провідних спортсменів міста у навчально-тренувальних зборах та змаганнях, а також стипендії провідним юним спортсменам міста. Він подякував всім – керівнику спортивної школи, вчителям фізкультури, викладачам університету та тренерам за їх щоденну і кропітку роботу з підготовки спортсменів, пропаганди спорту та здорового способу життя серед молоді.

Заступник міського голови Валентина Губенко зазначила, що сьогодні одним із пріоритетних завдань переяславська міська влада вважає розвиток масового та дитячо-юнацького спорту, але завжди підтримує і професійних спортсменів та сприяє спорту вищих досягнень. Вона підкреслила, що завдяки розвитку спорту, високим досягненням переяславських спортсменів Переяслав-Хмельницький добре відомий в Україні і за її межами. Нині переяславка Аліна Самойленко відстоює честь України на паралімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро.

Григорій Карнаух, Валентина Губенко та Валерій Мільгевський подякували всім працівникам фізичної культури і спорту міста за їх роботу та вручили Почесні грамоти та подарунки виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради. Такі відзнаки отримали – Заслужений тренер України, старший викладач кафедри спортивних дисциплін і туризму Безкоровайний Сергій Борисович, викладач з баскетболу Переяслав-Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи Бикова Алла Вікторівна, викладач з баскетболу Переяслав-Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи Бикова Ірина Сергіївна, вчитель фізичної культури Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи I-III ст. №5 Бондарев Олександр Миколайович, вчитель фізичної культури Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи I-III ст. №3, Бражник Володимир Олексійович, директор Переяслав-Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи Буряк Людмила Іванівна, вчитель фізичної культури Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи I-III ст. №7 Глоба Сергій Григорович, викладач з настільного тенісу Переяслав-Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи Даниленко Олександр Миколайович, вчитель фізичної культури Переяслав-Хмельницької гімназії Заболотній В’ячеслав Анатолійович, вчитель фізичної культури Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи I-III ст. №1 Мина Михайло Богданович, тренер регіонального центру «Інваспорт» Михайловський Володимир Миколайович, старший викладач фізичної культури ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький ЦПТО» Назаров Юрій Михайлович, голова фізкультурно-спортивного товариства «Україна» Онопрієнко Василь Григорович, кандидат наук, доцент кафедри спортивних дисциплін і туризму Палатний Ігор Анатолійович, викладач з легкої атлетики Переяслав-Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи Самолюк Олена Миколаївна, вчитель фізичної культури Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи-інтернат I-III ступенів Степаненко Володимир Іванович, вчитель фізичної культури Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи I-III ст. №2 Танцюра Віктор Миколайович, старший викладач фізичної культури ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький ЦПТО» Ткаченко Микола Олександрович, вчитель фізичної культури Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи I-III ст. №4 Ткачук Олександр Володимирович, викладач з боксу Переяслав-Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи Юрченко Ігор Валерійович.

За сумлінну працю, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди Дня фізичної культури і спорту кращих вчителів фізичної культури та тренерів спортивних закладів було відзначено подяками від керівників району.

Після завершення зустрічі всі її учасники сфотографувалися на пам’ять.1