Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Розпочався VI Всеукраїнський історико-культурологічний форум «Сікорські читання»
14.10.2017

Захід присвячений 94-й річниці від дня народження Героя України та визначного музейного діяча Михайла Сікорського.


Кращі учні Переяслава отримали стипендію міської ради
10.10.2017

9 жовтня у залі засідань Переяслав-Хмельницької міської ради відбулося нагородження учнівської молоді – стипендіатів міської ради, які досягли успіхів в предметних олімпіадах, спорті, мистецтві, як на обласному, всеукраїнському, так і міжнародному рівнях.


Андрій Шевченко отримав посвідчення Почесного громадянина Переяслав-Хмельницький
09.10.2017


Фермер із Переяславщини стане заступником міністра аграрної політики
29.09.2017

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підтримав кандидатуру віце-президента Асоціації фермерів і приватних землевласників України Віктора Шеремета на посаду заступника міністра аграрної політики і продовольства.


Розпочав роботу туристично-інформаційний центр
28.09.2017


Головна » Новини » Переяслав привітав захисників Вітчизни

Переяслав привітав захисників Вітчизни

13 жовтня, напередодні Дня захисника Вітчизни в районному будинку культури Переяслава відбулися урочистості в яких взяли участь голова РДА Андрій Пряхін, заступник міського голови Валентина Губенко, начальник міськрайонного військкомату Олександр Чорний, керівник Українського медико-соціального центру, що в селі Циблі, депутат районної ради Юрій Гріненко та інші. А щирі привітання, слова вдячності, побажання здоровя слали на цьому святі на адресу учасників АТО та їх рідних, яких немало зібралося в залі.

Загалом цього дня було заплановано та проведено цілий ряд заходів. Як повідомили представники РДА та міськради, зранку відвідали могили та вшанували память загиблих на Сході учасників АТО, жителів міста й району; перед початком урочистостей районним відділом фізкультури та спорту було організовано змагання з такої козацької забави, як підняття каменю; а після урочистостей В РБК, всіх запросили до армійського намету, встановленого районним відділенням ДСНС неподалік, відвідати солдатської каші та чаю. Крім того, з нагоди свята згодом всім атовцям Переяславщини буде виплачено по 500 грн.

Свято в будинку культури вдалося щирим і зворушливим. Його організатори концертні виступи талановитої молоді поєднали з розповідями про етапи боротьби України за незалежність. Андрій Пряхін та Валентина Губенко на сцені вшанували родичів тих учасників АТО, які загинули; Олександр Чорний відзначив нагородами ряд атовців. А коли виступила юна талановита співачка Дарина Середа, вона отримала на свою адресу не лише гучні оплески присутніх. На сцену з букетом квітів піднявся учасник АТО Владислав Глушенко і зі словами подяки вручив його дівчинці. А присутнім розповів, що вона продавала компакт-диски із записами своїх пісень. Виручені за них 20 тис. грн. передала учасникам АТО. “Хлолці і зараз слухають твої пісні там, на Сході, і їх дуже підбадьорює, що ти така є”, — сказав він.

Також представники влади міста й району та керівництва “Костал” цього разу привітали учасницю національної паралімпійської збірної України переяславку Аліну Самойленко. Яка ми вже інформували раніше, її команда з сидячого волейболу виборола почесне 4 місце на іграх, що цього року відбулися в Бразилії.


1