Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Запрошення на свято Колодія у Переяславі
03.02.2023


Головна » Новини » Переяслав привітав захисників Вітчизни

Переяслав привітав захисників Вітчизни

13 жовтня, напередодні Дня захисника Вітчизни в районному будинку культури Переяслава відбулися урочистості в яких взяли участь голова РДА Андрій Пряхін, заступник міського голови Валентина Губенко, начальник міськрайонного військкомату Олександр Чорний, керівник Українського медико-соціального центру, що в селі Циблі, депутат районної ради Юрій Гріненко та інші. А щирі привітання, слова вдячності, побажання здоровя слали на цьому святі на адресу учасників АТО та їх рідних, яких немало зібралося в залі.

Загалом цього дня було заплановано та проведено цілий ряд заходів. Як повідомили представники РДА та міськради, зранку відвідали могили та вшанували память загиблих на Сході учасників АТО, жителів міста й району; перед початком урочистостей районним відділом фізкультури та спорту було організовано змагання з такої козацької забави, як підняття каменю; а після урочистостей В РБК, всіх запросили до армійського намету, встановленого районним відділенням ДСНС неподалік, відвідати солдатської каші та чаю. Крім того, з нагоди свята згодом всім атовцям Переяславщини буде виплачено по 500 грн.

Свято в будинку культури вдалося щирим і зворушливим. Його організатори концертні виступи талановитої молоді поєднали з розповідями про етапи боротьби України за незалежність. Андрій Пряхін та Валентина Губенко на сцені вшанували родичів тих учасників АТО, які загинули; Олександр Чорний відзначив нагородами ряд атовців. А коли виступила юна талановита співачка Дарина Середа, вона отримала на свою адресу не лише гучні оплески присутніх. На сцену з букетом квітів піднявся учасник АТО Владислав Глушенко і зі словами подяки вручив його дівчинці. А присутнім розповів, що вона продавала компакт-диски із записами своїх пісень. Виручені за них 20 тис. грн. передала учасникам АТО. “Хлолці і зараз слухають твої пісні там, на Сході, і їх дуже підбадьорює, що ти така є”, — сказав він.

Також представники влади міста й району та керівництва “Костал” цього разу привітали учасницю національної паралімпійської збірної України переяславку Аліну Самойленко. Яка ми вже інформували раніше, її команда з сидячого волейболу виборола почесне 4 місце на іграх, що цього року відбулися в Бразилії.1