Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Акторка Наталія Сумська подарувала НІЕЗ «Переяслав» старовинну італійську шафу
10.06.2021

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» поповнив зібрання унікальною італійською шафою ручної роботи ХІХ ст.


Великдень (Пасха) у 2021 році
28.03.2021

Великдень в 2021 році припадає на 2 травня. У цей день світле свято Великодня (Пасхи) відзначають православні.


У Переяславі відкрився продуктовий маркет «Фора»
25.02.2021


Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-2019 на Переяславщині
25.02.2021

За минулу добу, станом на 8 годин ранку 25.02.2021


Ігор Опанасюк – новий голова суду на Переяславщині
23.02.2021


Головна » Новини » Переяслав привітав захисників Вітчизни

Переяслав привітав захисників Вітчизни

13 жовтня, напередодні Дня захисника Вітчизни в районному будинку культури Переяслава відбулися урочистості в яких взяли участь голова РДА Андрій Пряхін, заступник міського голови Валентина Губенко, начальник міськрайонного військкомату Олександр Чорний, керівник Українського медико-соціального центру, що в селі Циблі, депутат районної ради Юрій Гріненко та інші. А щирі привітання, слова вдячності, побажання здоровя слали на цьому святі на адресу учасників АТО та їх рідних, яких немало зібралося в залі.

Загалом цього дня було заплановано та проведено цілий ряд заходів. Як повідомили представники РДА та міськради, зранку відвідали могили та вшанували память загиблих на Сході учасників АТО, жителів міста й району; перед початком урочистостей районним відділом фізкультури та спорту було організовано змагання з такої козацької забави, як підняття каменю; а після урочистостей В РБК, всіх запросили до армійського намету, встановленого районним відділенням ДСНС неподалік, відвідати солдатської каші та чаю. Крім того, з нагоди свята згодом всім атовцям Переяславщини буде виплачено по 500 грн.

Свято в будинку культури вдалося щирим і зворушливим. Його організатори концертні виступи талановитої молоді поєднали з розповідями про етапи боротьби України за незалежність. Андрій Пряхін та Валентина Губенко на сцені вшанували родичів тих учасників АТО, які загинули; Олександр Чорний відзначив нагородами ряд атовців. А коли виступила юна талановита співачка Дарина Середа, вона отримала на свою адресу не лише гучні оплески присутніх. На сцену з букетом квітів піднявся учасник АТО Владислав Глушенко і зі словами подяки вручив його дівчинці. А присутнім розповів, що вона продавала компакт-диски із записами своїх пісень. Виручені за них 20 тис. грн. передала учасникам АТО. “Хлолці і зараз слухають твої пісні там, на Сході, і їх дуже підбадьорює, що ти така є”, — сказав він.

Також представники влади міста й району та керівництва “Костал” цього разу привітали учасницю національної паралімпійської збірної України переяславку Аліну Самойленко. Яка ми вже інформували раніше, її команда з сидячого волейболу виборола почесне 4 місце на іграх, що цього року відбулися в Бразилії.1