Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Запрошення на свято Колодія у Переяславі
03.02.2023


Головна » Новини » Виїзний прийом громадян у селі Пологи-Яненки

Виїзний прийом громадян у селі Пологи-Яненки

23 грудня голова районної державної адміністрації Григорій Дубина провів виїзний прийом громадян у селі Пологи-Яненки. За допомогою до очільника району звернулося 8 мешканців села, яких турбували питання різного роду суспільних відносин та галузей.

Проте найактуальнішими питаннями сьогодення, що турбують жителів громади, є питання отримання матеріальної допомоги та заміна газових лічильників. Філія експлуатації газового господарства проводить повірки газових лічильників. Повірці підлягають всі лічильники, що перебувають в експлуатації у споживачів на протязі певного періоду. У разі виявлення порушень, необхідно встановити новий або відремонтувати цей. Але, проблема в тому, що через різке збільшення ціни на газ, багато людей платили не за фактичними показниками лічильника, а більше, щоб мати хоч якийсь резерв на зиму. У багатьох жителів, особливо пенсіонери, не мають змоги самостійно відвезти лічильник на ремонт до Києва. Головою РДА було вирішено звернутися до керівника філії Станіслава Казмірука з проханням проводити повірки у неопалювальний період, тобто з 15 квітня до 15 жовтня, а також якщо виявлено несправності, возити на ремонт централізовано від ФЕГГ.

Депутата сільської ради Миколу Тухлого хвилювало питання перейменування вулиць у зв’язку із ухваленням декомунізаційних законів, особливо питання фінансування, адже необхідно буде замінити всі таблички. Голова РДА Григорій Дубина пояснив, що першим кроком є проведення громадських обговорень нових назв, що мають замінити тоталітарні. Якщо місцеві ради не виконають вимоги закону – вулиці в населених пунктах перейменують облдержадміністрації, а комуністичні назви міст і сіл – змінить Верховна Рада України. Тому необхідно зібратися громадою та вирішити яку назву носитиме певна вулиця. Щодо витрат, то Григорій Іванович запевнив, що на плечі жителів району ці витрати не ляжуть ні в якому разі.

У виїзному прийомі громадян брали участь сільський голова Валентина Кушнір, начальник відділу звернень громадян Наталія Басараба, головний спеціаліст управління соціального захисту та начальник відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Володимир Горовий.1