Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Запрошення на свято Колодія у Переяславі
03.02.2023


Головна » Новини » Правоохоронці Переяславщини повернули загублену 2-річну дівчинку матері

Правоохоронці Переяславщини повернули загублену 2-річну дівчинку матері

Працівники Державної служби охорони Переяслав-Хмельницького району знайшли і повернули матері її маленьку доньку. Дворічна дитина загубилося на одній з вулиць села Коржі, коли мати відволіклася на розмови по мобільному телефону.

17 січня близько 15 години, в Переяслав-Хмельницький відділ міліції звернулася 30-річна мешканка с. Коржі, що на Київщині, з повідомленням про пропжу її дочки двох років. Наряд групи затримання Державної служби охорони прибув до села і правоохоронці відразу почали пошуки дитини.

З'ясувалося, що мати з двома дітьми поверталася додому з залізничного вокзалу: немовля було в колясці, а дворічна дочка йшла поруч з мамою.

Коли у жінки задзвонив телефон, вона поспішки взяла трубку і так захопилася розмовою, що не помітила, де і коли зникла її дитина. Подзвонила на лінію 102 розгублена матуся тільки тоді, коли зрозуміла, що самостійно розшукати доньку їй не вдасться.

Протягом двох годин співробітники ДСО Саух Максим та Євген Скляренко продовжували пошуки дитини. Завдання ускладнювалося тим, що часу було обмаль - на вулиці ставало темно. Правоохоронці працювали швидко - пройшли лісосмугу, схили залізничного полотна, обстежили берег річки, зайшли на кожне подвір'я. Але жодних слідів дитини не виявили.

Продовжуючи пошуки і не втрачаючи надії, міліціонери Державної служби охорони зайшли на територію дачного кооперативу, який розташований майже в трьох кілометрах від села. На одному з дворів міліціонери побачили старого і почали розпитувати про дитину. Пенсіонер зрадів зустрічі, пояснюючи, що годиною раніше, неподалік від залізниці, він побачив маленьку дівчинку, яка плакала і кликала матусю. Дідусь відразу зрозумів, що малятко загубилася і взявши її за руку, привів до себе додому. Старенька дружина з розумінням поставилася до загубленої дитини, погодувала, почала її забавляти. А тим часом чоловік попрямував до селищній раді повідомити про знахідку.

Завдяки титанічній роботі правоохоронців і небайдужості людей маленька дівчинка вже скоро опинився на руках у матері. Змучена жінка зі сльозами на очах дякувала міліціонерам за людяність та їх важку й небезпечну роботу.


Автор: УДСО при ГУМВС України в Київській області

1