Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Запрошення на свято Колодія у Переяславі
03.02.2023


Огляд брокера Робофорекс (Roboforex)
30.11.2022


Головна » Новини » Послуги протезування зубів в Києві

Послуги протезування зубів в Києві

Коли людина втрачає зуб, це не тільки фізичний дискомфорт, але й психологічний. Відчуття того, що у ланці тепер відсутній один елемент, може спричиняти тиск та викликати дискомфорт навіть тоді, коли ми про це не думаємо. Тому, для уникнення негативних наслідків процедури люди користуються опцією протезування зубів. Посмішка залишається такою ж приємною та яскравою, і пацієнти навіть не згадують про дискомфорт. Але як відбувається протезування зубів в Києві? Чи є небезпека під час здійснення процедури? І де її можна здійснити? Саме на ці питання ми відповімо далі.

Хто займається протезуванням?

Ці процедури проводить стоматолог-ортопед. Він не тільки здійснює саму процедуру, але й призначає показання та корегує курс лікування. Головне завдання такого спеціаліста - зробити так, аби пацієнт отримав потрібний ефект, але при цьому зберіг естетику посмішки.

Змінні зубні протези

Це - найбільш популярний вид протезів, який застосовують як при повній, так і при частковій втраті зубів. Кожен такий протез являє собою конструкцію, виготовлену спеціально під потреби клієнта. В залежності від ситуації, спеціалісти обирають між трьома типами протезів:

  • Частково-змінні. Встановлюються на щелепу, де є здорові зуби.
  • Умовно-змінні. Для їх встановлення використовують гвинти, а сама конструкція закріплюється за допомогою стоматологічного цементу.
  • Повністю змінні. Їх закріплюють за допомогою клею або спеціальних присосок. Цей принцип дозволяє самостійно знімати та повторно фіксувати протези.

Догляд

Як і живі зуби, протези так само потребують ретельного догляду, аби їх не довелося змінювати через короткий проміжок часу. Втім, процедура догляду не є складною, і для ефективного догляду потрібно дотримуватися простих принципів.

Насамперед, варто регулярно промивати протез під проточною водою після прийому їжі. Також, слід зменшити споживання твердої та в’язкої їжі. Крім цього, необхідно бути обережним та уникати механічних пошкоджень.

Протезування зубів в стоматологічній клініці Denta Derm

Протезування зубів - досить складна процедура, а тому виконувати її має лише досвідчений спеціаліст, який точно знає, що потрібно робити. Тому, слід звертатися до клінік та стоматологічних кабінетів, де є можливість працювати з перевіреним спеціалістом. Клініка DentaDerm є одним з таких місць, адже тут з вами будуть працювати найкращі спеціалісти. Щоразу вони демонструють свою майстерність, даруючи клієнтам яскраві усмішки.1