Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Наступного року Переяславу пообіцяли допомогти Палатний і Кличко

Наступного року Переяславу пообіцяли допомогти Палатний і Кличко

Наступного року Переяславу пообіцяли допомогти Палатний і Кличко

На 61 сесії Переяслав-Хмельницької міської ради, що відбулася 29 листопада, затверджено програму благоустрою міста на 2019-2020 роки. Раніше її обговорювали та схвалили на засіданні міськвиконкому. В ході обговорення на сесії начальник міського відділу капбудівництва та ЖКГ Олександр Вітківський зазначив, що ряд проектів планується робити у співфінансуванні з обласним бюджетом.

У депутатів виникали запитання, зокрема, щодо вуличного освітлення. На це міський голова відповів, що там, де є стовпи для такого освітлення, воно поступово робиться.

Суттєвий поштовх у цьому напрямку може бути після завершення розробки програми реконструкції вуличного освітлення в першу чергу в центральній частині міста з міжнародним фондом “НЕФКО”. За його словами, уже в ході цієї реконструкції планується замінити близько тисячі ще цілком робочих ліхтарів. Їх планується встановити у більш віддалених мікрорайонах. Буде можливість повніше задовольняти запити як мешканців цих мікрорайонів, так і депутатів.

Учасники обговорення вже традиційно подавали дуже багато пропозиції і стосовно ремонтування доріг. Також деякі нагадували, що в ході попередніх громадських слухань піднімалися питання тих чи інших поліпшень в мікрорайонах, наприклад, встановлення огорожі кладовища у Карані і таке інше. Ці пропозиції також включали до програми. Проте міський голова вже вкотре нагадав, що бюджетних коштів для реалізації всіх побажань не виставить. Скажемо, лише для того, щоб капітально відремонтувати вул. Промислову на Підварках і пустити по ній важковаговий транзитний транспорт, потрібно 56 млн. грн. Тож він звернувся до депутатів, що представляють різні політсили, щоб вони просили благодійної допомоги для міста і у лідерів своїх партій, депутатів Верховної Ради.

Зі свого боку повідомив, що його партійці народний депутат Артур Палатний пообіцяв для міста 5 млн. грн., а міський голова Києва Віталій Кличко для реконструкції двох центральних парків – всю необхідну техніку та посадковий матеріал. Інше можливе джерело додаткових надходжень – міжнародні організації, що надають грантову допомогу. Керівникові міського ВУКГ поставив завдання пошукати там можливість придбання спеціального автомобіля для промивання зливово-каналізаційних систем.1