Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Проведение распродаж и скидок на Черную Пятницу
17.11.2022


Прощання із воїном Олексієм Цупилом
14.11.2022


Комендантська година у Київській області: скільки діятиме та яка відповідальність за порушення
29.10.2022

У Київській області продовжили комендантську годину до 6 листопада. Вона діятиме щодня з 23:00 до 5:00.


Нові гральні автомати в онлайн казино Goxbet
19.09.2022


Стоит ли использовать мазь от псориаза
31.08.2022

Псориаз — это заболевание, поражающее кожу. Он вызывается аномальным ростом клеток дермы. Аномальный рост клеток кожи, в свою очередь, вызывает воспаление и боль. Воспаление может привести к образованию рубцов и некрасивых шрамов.


Головна » Новини » У Переяславі-Хмельницькому на 20,5% підвищили тарифи на водопостачання

У Переяславі-Хмельницькому на 20,5% підвищили тарифи на водопостачання

Виконавчий комітет Переяслав-Хмельницької міської ради 27 серпня на черговому засіданні проголосував за підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення. В середньому тарифи зросли на 20,5% і почнуть діяти з 1 жовтня.

27 серпня мер Переяслава-Хмельницького Тарас Костін провів чергове засідання Виконавчого комітету Перяслав-Хмельницької міськради. Першим було розглянуто питання "Про коригування тарифів на водопостачання, водовідведення, очищення стоків міської ПУКХ".

Заступник міського голови Наталія Устич повідомила, що з клопотанням про коригування тарифів 18 липня до міської ради Переяслав-Хмельницького звернувся керівник комунального підприємства "Переяслав-Хмельницьке виробниче управління коммуналього господарства" (ПУКХ) Артем Гриценко. Згодом питання про коригування тарифів на водопостачання було розглянуто на засіданні цінової комісії міськради, яка рекомендувала прийняти відповідне рішення на засіданні виконкому.

Вона також зазначила, що останній раз тарифи на ці послуги в Переяслав-Хмельницькому встановлювали в жовтні минулого року. Коригування тарифів обумовлене тим, що з 1 липня цього року вартість кіловата електроенергії зросла до 2 грн 81 коп (зараз в тарифі закладено 2,48 грн). Також зріс і рівень мінімальної зарплати з 3 тис 723 грн (закладена в нинішньому тарифі) до 4 тис 173 грн.

Наталія Устич повідомила, що зараз серед міст Київської області в шкалі високих тарифів Переяслав-Хмельницький з 39 суб'єктів знаходиться на 5 місці з водовідведення і на 25 місці з водопостачання.

Згідно з повідомленням, було запропоновано підвищити тарифи:

  • на водопостачання (з повіркою лічильників) з 11 грн 3 коп (зараз) до 12 грн 96 коп за кубометр;
  • на водовідведення з 23 грн 63 коп. (зараз) – до 28 грн 80 коп;
  • на водопостачання без повірки лічильника з 10 грн 45 коп – до 12 грн. 40 коп.

За підвищення тарифів, без обговорення, проголосували майже всі присутні члени виконкому. Не підтримав рішення тільки один член виконкому.1