Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Проведение распродаж и скидок на Черную Пятницу
17.11.2022


Прощання із воїном Олексієм Цупилом
14.11.2022


Комендантська година у Київській області: скільки діятиме та яка відповідальність за порушення
29.10.2022

У Київській області продовжили комендантську годину до 6 листопада. Вона діятиме щодня з 23:00 до 5:00.


Нові гральні автомати в онлайн казино Goxbet
19.09.2022


Стоит ли использовать мазь от псориаза
31.08.2022

Псориаз — это заболевание, поражающее кожу. Он вызывается аномальным ростом клеток дермы. Аномальный рост клеток кожи, в свою очередь, вызывает воспаление и боль. Воспаление может привести к образованию рубцов и некрасивых шрамов.


Головна » Новини » Переяславський держлісгосп приєднують до Бориспільського

Переяславський держлісгосп приєднують до Бориспільського

Ще у березні цього року була інформація про те, що переяславському держлісгоспу загрожує зникнення. Тоді в інтерв’ю директор Державного підприємства «Переяслав-Хмельницьке лісове господарство» Борис Даниленко висловлював стурбованість цілком реальною загрозою ліквідації його організації внаслідок утілюваних Державним агентством лісових ресурсів України заходів з укрупнення лісгоспів.

І це побоювання не виявилося безпідставним: 21 жовтня вийшов наказ Держагентства за №679 «Про припинення Державного підприємства «Переяслав-Хмельницьке лісове господарство» та затвердження складу комісії з припинення» (сьогодні цей наказ держлісгосп розмістив і на своєму офіційному сайті). Відповідно до наказу, переяславський держлісгосп припиняє діяльність шляхом реорганізації, а саме – приєднанням до ДП «Бориспільський лісгосп». Терміном припинення визначено 31 січня 2022 року. Кожен працівник, а це більше сотні осіб, уже попереджений про можливе звільнення.

Попри ці майбутні зміни, підприємство й надалі працює у звичному режимі, найближчим часом, зокрема, планує організувати реалізацію новорічних ялинок.

Державне лісове господарство на Переяславщині веде діяльність з 1936 року. Має п’ять лісництв: Переяславське, Студениківське, Стовп’язьке, Помоклівське та Березанське. Господарює на понад 16 тис. гектарів.1