Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Запрошення на свято Колодія у Переяславі
03.02.2023


Головна » Новини » Переяславський держлісгосп приєднують до Бориспільського

Переяславський держлісгосп приєднують до Бориспільського

Ще у березні цього року була інформація про те, що переяславському держлісгоспу загрожує зникнення. Тоді в інтерв’ю директор Державного підприємства «Переяслав-Хмельницьке лісове господарство» Борис Даниленко висловлював стурбованість цілком реальною загрозою ліквідації його організації внаслідок утілюваних Державним агентством лісових ресурсів України заходів з укрупнення лісгоспів.

І це побоювання не виявилося безпідставним: 21 жовтня вийшов наказ Держагентства за №679 «Про припинення Державного підприємства «Переяслав-Хмельницьке лісове господарство» та затвердження складу комісії з припинення» (сьогодні цей наказ держлісгосп розмістив і на своєму офіційному сайті). Відповідно до наказу, переяславський держлісгосп припиняє діяльність шляхом реорганізації, а саме – приєднанням до ДП «Бориспільський лісгосп». Терміном припинення визначено 31 січня 2022 року. Кожен працівник, а це більше сотні осіб, уже попереджений про можливе звільнення.

Попри ці майбутні зміни, підприємство й надалі працює у звичному режимі, найближчим часом, зокрема, планує організувати реалізацію новорічних ялинок.

Державне лісове господарство на Переяславщині веде діяльність з 1936 року. Має п’ять лісництв: Переяславське, Студениківське, Стовп’язьке, Помоклівське та Березанське. Господарює на понад 16 тис. гектарів.1