Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Акторка Наталія Сумська подарувала НІЕЗ «Переяслав» старовинну італійську шафу
10.06.2021

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» поповнив зібрання унікальною італійською шафою ручної роботи ХІХ ст.


Великдень (Пасха) у 2021 році
28.03.2021

Великдень в 2021 році припадає на 2 травня. У цей день світле свято Великодня (Пасхи) відзначають православні.


У Переяславі відкрився продуктовий маркет «Фора»
25.02.2021


Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-2019 на Переяславщині
25.02.2021

За минулу добу, станом на 8 годин ранку 25.02.2021


Ігор Опанасюк – новий голова суду на Переяславщині
23.02.2021


Головна » Новини » В Переяславі запрацював Територіальний сервісний центр МВС

В Переяславі запрацював Територіальний сервісний центр МВС

В Переяславі запрацював Територіальний сервісний центр МВС

27 грудня, в місті Переяслав відчинив двері територіальний центр МВС України. На новосілля до працівників центру завітали міський голова Тарас Костін, секретар міської ради Петро Бочарін, начальник регіонального сервісного центру МВС в Київській області Микола Горбонос. Вітаючи працівників із відкриттям Микола Миколайович зазначив:

– Навесні 2017 року на сесії міської ради, коли вирішувалось питання про надання приміщення для перенесення цього центру із Гайшина до Переяслава я пообіцяв, що до початку 2019 року центр запрацює. Ось буд ласка сьогодні центр розпочав свою роботу. У наданому приміщенні зробили капітальний ремонт, який відповідає усім санітарним нормам та вимогам брендування сервісних центрів МВС. Він облаштований за принципом «єдиного вікна», має сучасну інформаційну технологію, оснащений планшетом для оцінки клієнтами якості обслуговування.

Відвідувачі сервісного центру зможуть швидко провести реєстрацію та перереєстрацію транспортних засобів, провести заміну чи отримати нове посвідчення водія, одержати міжнародне посвідчення водія, довідку про відсутність судимостей чи витяг з Єдиного державного реєстру МВС України.

За словами Миколи Горбоноса клієнтів в сервісному центрі будуть обслуговувати якісно та швидко. Мінімальний час перебування відвідувача 20 хвилин, максимальний дві години. Для відвідувачів із дітьми в центрі обладнаний дитячий куточок де малюки зможуть бавитись очікуючи доки батьки вирішать свої справи. На прилеглій до адміністративної території облаштували майданчик для проведення огляду транспортних засобів з навісом та якісним освітленням та паркувальні місця для автомобілів відвідувачів.

Відтепер у Переяславі не залежно від місця реєстрації чи проживання кожна людина може звернутись в цей сервісний центр та отримати послуги з питань державної реєстрації, перереєстрації, оформлення безкоштовних договорів купівлі продажу, зняття з обліку транспортних засобів усіх типів, складання іспитів необхідних для отримання посвідчення водія, або обміну чи поновлення втраченого посвідчення. Територіальний сервісний центр також здійснює видачу Свідоцтва про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів.

Адреса: м. Переяслав, Ново-Київське шосе, 46 (колишній штаб ГО)

Сервісний центр працює щодня з 9 до 18 години, у суботу з 9 до 16.45, вихідний неділя та понеділок.1