Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » В Переяславі запрацював Територіальний сервісний центр МВС

В Переяславі запрацював Територіальний сервісний центр МВС

В Переяславі запрацював Територіальний сервісний центр МВС

27 грудня, в місті Переяслав відчинив двері територіальний центр МВС України. На новосілля до працівників центру завітали міський голова Тарас Костін, секретар міської ради Петро Бочарін, начальник регіонального сервісного центру МВС в Київській області Микола Горбонос. Вітаючи працівників із відкриттям Микола Миколайович зазначив:

– Навесні 2017 року на сесії міської ради, коли вирішувалось питання про надання приміщення для перенесення цього центру із Гайшина до Переяслава я пообіцяв, що до початку 2019 року центр запрацює. Ось буд ласка сьогодні центр розпочав свою роботу. У наданому приміщенні зробили капітальний ремонт, який відповідає усім санітарним нормам та вимогам брендування сервісних центрів МВС. Він облаштований за принципом «єдиного вікна», має сучасну інформаційну технологію, оснащений планшетом для оцінки клієнтами якості обслуговування.

Відвідувачі сервісного центру зможуть швидко провести реєстрацію та перереєстрацію транспортних засобів, провести заміну чи отримати нове посвідчення водія, одержати міжнародне посвідчення водія, довідку про відсутність судимостей чи витяг з Єдиного державного реєстру МВС України.

За словами Миколи Горбоноса клієнтів в сервісному центрі будуть обслуговувати якісно та швидко. Мінімальний час перебування відвідувача 20 хвилин, максимальний дві години. Для відвідувачів із дітьми в центрі обладнаний дитячий куточок де малюки зможуть бавитись очікуючи доки батьки вирішать свої справи. На прилеглій до адміністративної території облаштували майданчик для проведення огляду транспортних засобів з навісом та якісним освітленням та паркувальні місця для автомобілів відвідувачів.

Відтепер у Переяславі не залежно від місця реєстрації чи проживання кожна людина може звернутись в цей сервісний центр та отримати послуги з питань державної реєстрації, перереєстрації, оформлення безкоштовних договорів купівлі продажу, зняття з обліку транспортних засобів усіх типів, складання іспитів необхідних для отримання посвідчення водія, або обміну чи поновлення втраченого посвідчення. Територіальний сервісний центр також здійснює видачу Свідоцтва про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів.

Адреса: м. Переяслав, Ново-Київське шосе, 46 (колишній штаб ГО)

Сервісний центр працює щодня з 9 до 18 години, у суботу з 9 до 16.45, вихідний неділя та понеділок.1