Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Запрошення на свято Колодія у Переяславі
03.02.2023


Головна » Новини » Футбольна команда з Переяслава перемогла у змаганнях «Золотий колос України»

Футбольна команда з Переяслава перемогла у змаганнях «Золотий колос України»

У Скадовську Херсонської області з 11 по 17 липня 2016 року відбулись змагання фінальної частини Першості ВФСТ «Колос» АПК України з футболу на Кубок «Золотий колос України» серед юнаків 2004-2005 років народження.

У футбольних матчах юнаки розподілили місця в наступному порядку:

1 місце – «Колос» Переяслав-Хмельницький р-н Київська обл.

2 місце – «Колос» Костянтинівський р-н Донецька обл.

3 місце – «Гопри» Голопристанський р-н Херсонська обл.

4 місце – «Приазовське» Приазовський р-н Запорізька обл.

5 місце – «Славія» Бериславський р-н Херсонська обл.

6 місце – «Стандарт» Кам’янка-Бузький р-н Львівська обл.

7 місце – «Угольок» Добропільський р-н Донецька обл.

8 місце – «Прилбичі» Яворівський р-н Львівська обл.

9-28 місця – «Буг» Львівська, «Штурм» Чернігівська, «Колос» Дніпропетровська, «Колос» Черкаська, «Берислав» Херсонська, «Дружба» Харківська, «Колосок» Київська, «Лідер» Полтавська, «Колос» Івано- Франківська, «Олімпієць» Запорізька, «Тайфун» Миколаївська, «Колос» Київська, «Джарилгач» Херсонська, «Мар’янівка» Хмельницька, «Явір» Сумська, «Сокіл» Вінницька, «Колос» Запорізька, «Солоницівка» Харківська, «Юність» Луганська, «Колос» Хмельницька області.

В номінаціях кращим воротарем став Сокуренко Кирило з команди «Колос» Костянтинівський р-н Донецька обл., кращим бомбардиром з 9-ма забитими голами став Лосенко Іван з команди «Угольок» Добропільський р-н Донецька обл. та кращим гравцем став Видолоб Вадим з команди «Колос» Переяслав-Хмельницький р-н Київська обл.

Не оминули нагородами і тренерів. Подякою ВФСТ «Колос» АПК України за підготовку команди-переможця був нагороджений Середа Андрій з з команди «Колос» Переяслав-Хмельницький р-н Київська обл., кращим тренером турніру визнано тренера команди Бурковського Олександра «Гопри» Голопристанський р-н Херсонська обл.

Юнаки та тренери були нагороджені кубками, медалями, дипломами відповідних ступенів та особистими призами, значками та подяками від ВФСТ «Колос» АПК України. А також від Федерації футболу України переможцям номінацій були вручені подарункі.

Всі 476 учасники змагань з 28 команд залишились задоволеними рівнем проведення змагань та відпочинком на морі.

16 липня відбувся парад-закриття фінальних змагань, де головний суддя змагань Кондратьєв Юрій Володимирович та головний секретар змагань Шевченко Яна Петрівна привітали учасників з закінченням змагань та побажали добре провести літній відпочинок.

Наступний матч переяславці проведуть 21 серпня, в неділю, в місті Бориспіль, у гостьовому матчі команда "Переяславщина" проведе гру "Бориспіль-Фаворит".1