Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Нові гральні автомати в онлайн казино Goxbet
19.09.2022


Стоит ли использовать мазь от псориаза
31.08.2022

Псориаз — это заболевание, поражающее кожу. Он вызывается аномальным ростом клеток дермы. Аномальный рост клеток кожи, в свою очередь, вызывает воспаление и боль. Воспаление может привести к образованию рубцов и некрасивых шрамов.


Чим відрізняються коньяк, арманьяк і інші бренді?
27.08.2022


Чем удалить накипь из кофемашины
25.07.2022


Чому батьки обирають підгузки Libero
13.04.2022


Головна » Новини » Переяслав-Хмельницький і Маріуполь - міста-побратими

Переяслав-Хмельницький і Маріуполь - міста-побратими

Сьогодні волонтери та представники громади з візитом у відповідь приїхали в Приазов'я. Як зустрічали гостей з Центральної України, бачила Катерина Малафєєва.

Напередодні ввечері на в'їзді в Маріуполь гостей традиційно зустрічають хлібом і сіллю.

А сьогодні вранці, представники Переяслав-Хмельницька у відповідь за привітний прийом, теж привітали всіх ароматним короваєм.

Дружба між двома містами зародилася завдяки волонтерам. Маріупольці їздили в Переяслав-Хмельницький, розповідали, що, незважаючи на напружену ситуацію, місто живе, розвивається. У свою чергу гості з Київської області відзначили: завжди стежать за подіями, які відбуваються в прифронтовому місті і всіляко намагаються підтримувати жителів і військових, які несуть службу по всій лінії розмежування.

Тарас Костін, міський голова м Переяслав-Хмельницький: «Те, що ви утримали Маріуполь, низький вам уклін від усієї громади міста Переяславська, районної громади, все ж таки ми живемо з вами на Богом даній нашій землі, і наше завдання ростити майбутнє покоління з думкою про те, шо ми тут господарі і ми повинні дбати про це сьогодні і завтра».

Вадим Бойченко, міський голова м Маріуполь: «Наше місто - це місто сімейних цінностей. Ми дійсно за цей непростий час стали ще більше цінувати, ми стали дружно, ми стали однією великою Маріупольською українською родиною».

В знак дружби між двома українськими містами в парку ім. Лепорського в Маріуполі з'явилася ялинкова алея. Разом з волонтерами більше 800 кілометрів подолали і ці зелені красуні.


Відео


Автор: Екатерина Малафеева. Алексей Павлюк. МСН

1