Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Акторка Наталія Сумська подарувала НІЕЗ «Переяслав» старовинну італійську шафу
10.06.2021

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» поповнив зібрання унікальною італійською шафою ручної роботи ХІХ ст.


Великдень (Пасха) у 2021 році
28.03.2021

Великдень в 2021 році припадає на 2 травня. У цей день світле свято Великодня (Пасхи) відзначають православні.


У Переяславі відкрився продуктовий маркет «Фора»
25.02.2021


Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-2019 на Переяславщині
25.02.2021

За минулу добу, станом на 8 годин ранку 25.02.2021


Ігор Опанасюк – новий голова суду на Переяславщині
23.02.2021


Головна » Новини » Переяслав-Хмельницький і Маріуполь - міста-побратими

Переяслав-Хмельницький і Маріуполь - міста-побратими

Сьогодні волонтери та представники громади з візитом у відповідь приїхали в Приазов'я. Як зустрічали гостей з Центральної України, бачила Катерина Малафєєва.

Напередодні ввечері на в'їзді в Маріуполь гостей традиційно зустрічають хлібом і сіллю.

А сьогодні вранці, представники Переяслав-Хмельницька у відповідь за привітний прийом, теж привітали всіх ароматним короваєм.

Дружба між двома містами зародилася завдяки волонтерам. Маріупольці їздили в Переяслав-Хмельницький, розповідали, що, незважаючи на напружену ситуацію, місто живе, розвивається. У свою чергу гості з Київської області відзначили: завжди стежать за подіями, які відбуваються в прифронтовому місті і всіляко намагаються підтримувати жителів і військових, які несуть службу по всій лінії розмежування.

Тарас Костін, міський голова м Переяслав-Хмельницький: «Те, що ви утримали Маріуполь, низький вам уклін від усієї громади міста Переяславська, районної громади, все ж таки ми живемо з вами на Богом даній нашій землі, і наше завдання ростити майбутнє покоління з думкою про те, шо ми тут господарі і ми повинні дбати про це сьогодні і завтра».

Вадим Бойченко, міський голова м Маріуполь: «Наше місто - це місто сімейних цінностей. Ми дійсно за цей непростий час стали ще більше цінувати, ми стали дружно, ми стали однією великою Маріупольською українською родиною».

В знак дружби між двома українськими містами в парку ім. Лепорського в Маріуполі з'явилася ялинкова алея. Разом з волонтерами більше 800 кілометрів подолали і ці зелені красуні.


Відео


Автор: Екатерина Малафеева. Алексей Павлюк. МСН

1