Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Як перемогти корупцію в держзакупівлях
26.06.2017

За допомогою впровадження системи ProZorro в Україні вдалося практично повністю викорінити корупцію в держзакупівлях і заощадити мільярди гривень бюджетних коштів.


Підсумки місячника благоустрою на Переяславщині
06.05.2017


У Переяславі пройде День вуличної музики
29.04.2017


Всеукраїнський музейний форум пройде у Переяславі-Хмельницькому
28.04.2017


«Кубок Переяслава-Хмельницького-2017» з повітроплавання
28.04.2017

7-9 травня запрошуємо на Фестиваль з повітроплавання у Переясліві-Хмельницькому


Головна » Новини » Переможці ХІІІ міського конкурсу творчої спадщини Т. Г. Шевченка

Переможці ХІІІ міського конкурсу творчої спадщини Т. Г. Шевченка

Учасники ХІІІ міського конкурсу творчої спадщини Т. Г. Шевченка

Конкурс творчої спадщини Тараса Шевченка проходить у Переяславі вже 13 рік поспіль. Учасників і переможців ХІІІ міського конкурсу творчої спадщини Т. Г. Шевченка у рамках літературно-мистецького фестивалю «Переяславська осінь Кобзаря» було нагороджено дипломами відділу культури і туризму міської ради, дипломами та книгами Переяслав-Хмельницької міськрайонної громадської організації «Шевченківське товариство «Тарасовий заповіт».

У святковому концерті виступили вокальний ансамбль викладачів міської дитячої музичної школи ім.П.Сениці «5/8», голова громадської організації «Стара Гребля», благодійник, організатор багатьох творчих проектів у місті Андрій Черновський, художній керівник будинку культури села Помоклі Наталія Ходан, вихованці дитячої музичної школи ім..П.Сениці, лауреат міжнародних конкурсів Лєра Христюк, неодноразовий лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Олег Малик-Маліновський та Катерина Малик, вокаліст Микола Гриценко, учасники та перможці конкурсу творчої спадщини Тараса Шевченка.

Переможці ХІІІ міського конкурсу творчої спадщини Т. Г. Шевченка у рамках літературно-мистецького фестивалю «Переяславська осінь Кобзаря»

Жанр «образотворче мистецтво»
І вікова категорія (13-15 років)
І місце – Ковальова Марія, студентка І курсу Державного професійно-технічного навчального закладу «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти»
ІІ місце – Похил Марія, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 7
ІІІ місце – Смірнов Віктор, 9-б клас, гімназія

Жанр «декоративно-прикладне мистецтво»
І вікова категорія (13-15 років)
І місце - Смірнов Віктор учень 9-б класу гімназії
ІІ місце - гурток «Натхнення» ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
ІІІ місце – Гордієнко Євгенія, вихованка гуртка «Натхнення»
ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Жанр «художнє слово»
І вікова категорія (13-15 років)
І місце – Пєшков Дмитро студент І курсу Державного професійно-технічного навчального закладу «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти»
ІІ місце – Мірошниченко Анастасія учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ
ст. №2
Смірнов Віктор учень 9-б класу міської гімназії
ІІІ місце – Тетеря Вероніка учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 7
Черней Анастасія учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 7
Жарчинська Катерина учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Жанр «художнє слово»
ІІ вікова категорія (16-18 років)
І місце – Молодіжний театр «Кредо» Державного професійно-технічного навчального закладу «Переяслав-Хмельницький центр професійно - технічної освіти»
ІІ місце – Годунко Маргарита студентка ІІ курсу ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ ім. Г. Сковороди»
ІІІ місце – Данилюк Володимир учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 7

Жанр «художнє слово»
ІІІ вікова категорія (19-35 років)
(відзнака ) (відзнака – диплом Лауреата)
Левицька Марія студентка ІІІ курсу ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ ім. Г. Сковороди»;
Портяник Наталія студентка ІІІ курсу ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ ім. Г. Сковороди».

Жанр «музичне мистецтво»
І вікова категорія (13-15 років)
(відзнака) (відзнака – диплом Лауреата)
дует у складі Карабанов Євгеній, Хандошко Єлизавета студенти І курсу Державного професійно-технічного навчального закладу «Переяслав-Хмельницький центр професійно - технічної освіти»

Дипломом учасника конкурсу:
1. Андрієвська Вікторія учениця 8 класу ЗОШ І- ІІІ ст. № 7
2. Демченко Валерія учениця 8 класу ЗОШ I-III ст. № 7
3. Кравченко Анна учениця 10 класу ЗОШ I-III ст. № 4
4. Знак Юлія учениця 8 класу ЗОШ I-III ст. № 4
5. Шелест Олексій учень 8 клас ЗОШ I-III ст. №5
6. Бикова Анастасія учениця 10 класу міської гімназії
7. Зінов’єва Марія учениця 8 класу міської гімназії
8. Півень Вікторія учениця 8-б класу міської гімназії
9. Ігнатенко Вікторія учениця 6 класу КЗ КОР «Переслав-Хмельницька ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.»
10. Фартишева Ірина учениця 10 класу КЗ КОР «Переслав-Хмельницька ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.»
11. Рябчук Діана учениця 11 класу ЗОШ I-III ст. № 7
12. Мартишко Анастасія учениця 10 класу ЗОШ I-III ст. № 2.


1