Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
У Переяславі запрацює єдина диспетчерська комунальних служб
17.10.2017


Cеляни 18 жовтня перекриють дорогу
17.10.2017


Музеї Переяслава відвідав журналіст Бі-Бі-Сі
16.10.2017


Розпочався VI Всеукраїнський історико-культурологічний форум «Сікорські читання»
14.10.2017

Захід присвячений 94-й річниці від дня народження Героя України та визначного музейного діяча Михайла Сікорського.


Засідання робочої групи з питань повернення місту історичної назви
12.10.2017

10 жовтня у приміщенні Переяслав-Хмельницької міської ради було проведено засідання робочої групи з питань повернення місту Переяславу-Хмельницькому історичної назви «Переяслав»


Головна » Новини » Педагогічна конференція до початку навчального року

Педагогічна конференція до початку навчального року

28 серпня в приміщенні ДВНЗ “Переяслав-Хмельницький ДПУ ім.Г.Сковороди” відбулася конференція педагогічних працівників Переяслав-Хмельницького району Київської області, приурочена початку нового навчального року.

У роботі конференції взяли участь начальник служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації Андріяш Сергій Петрович,виконуючий обов’язки голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрій Клименко, виконуючий обов’язки голови районної ради – Іван Бугаєнко, заступник голови райдержадміністрації Валентина Губар, депутат Київської обласної ради Віктор Шеремета.

Пленарна частина розпочалася розширеною доповіддю начальника відділу освіти Таміли Дубини, у якій підняті питання розвитку освіти у 2013/14 навчальному році та окреслені завдання на 2014/15 навчальний рік у контексті сучасного стану і перспектив розвитку освіти в Україні, подальшого підвищення її доступності. Відмічено, що за рейтинговою оцінкою в системі освіти Київщини за минулий рік освіта району посіла 2–гу позицію серед 25 районів області.

Роздуми щодо розвитку освіти в регіоні висловили і почесні гості конференції: завідувач навчально-методичного кабінету фізичної культури та допризовної підготовки Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів – Качуровський Віктор Семенович.

Відбулася серпнева педагогічна конференція

Насамкінець робочої зустрічі Подяками виконуючого обов’язки голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації та виконуючого обов’язки голови Переяслав-Хмельницької районної ради з грошовими нагородами було відзначено переможців рейтингу функціонування загальноосвітніх навчальних закладів та дошкільних навчальних закладів району:

Загальноосвітні навчальні заклади І-ІІІ ступенів:

І місце – Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце – Дем’янецька ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – В.Каратульська ЗОШ І-ІІІ ст.

Навчально-виховні об’єднання «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»:

І місце – Малокаратульське НВО «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»

ІІ місце – Гайшинське НВО «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»

ІІІ місце – Світанківське НВО «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»

та 15 педагогічних працівників закладів освіти за впровадження інноваційних технологій в навчання і виховання підростаючого покоління, за активну участь у роботі з обдарованими дітьми, сумлінне виконання посадових обов’язків та з нагоди відзначення в Переяслав-Хмельницькому районі Дня знань:

  1. Дідичук Ніна Іванівна,  керівник гуртка районного Будинку дитячої та юнацької творчості
  2. Марченко Валентина Сергіївна,     заступник директора з навчально-виховної роботи Малокаратульського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
  3. Левченко Ольга Михайлівна,директор Помоклівського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
  4. Онопрієнко Василь Григорович ,  вчитель фізкультури Ташанського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальних заклад»
  5. Пайвель Ніна Григорівна, бібліотекар Жовтневої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
  6. Мурликін Василь Володимирович,          тренер-викладач з вільної боротьби районної дитячої юнацької спортивної школи
  7. Лях Марія Олександрівна,     директор    Жовтневої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
  8. Малишко Наталія Григорівна , заступник директора з виховної роботи Жовтневої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
  9. Савчук Валентина Михайлівна, вчитель світової літератури Гланишівського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
  10. Шевченко Надія Михайлівна, вчитель початкових класів Хоцьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
  11. Совівська Наталія Іванівна, директор Світанківського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
  12. Білоусько Віталій Михайлович,     директор Гайшинського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
  13. Куртяк Ігор Іванович, директор Улянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
  14. Солодуха Ярослав Трохимович, вчитель трудового навчання Полого-Вергунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
  15. Шквара Світлана Петрівна, вчитель української мови та літератури Дем’янецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

3 дошкільні навчальні заклади, які найкраще підготувалися до нового навчального року нагороджені грамотами відділу освіти Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації та грошовими винагородами районної організації профспілки працівників освіти:

І місце – ДНЗ «Колосок» села Циблі

ІІ місце – ДНЗ «Колосок» села Дівички

ІІІ місце –   ДНЗ «Малятко» села Жовтневе.

Грамотами відділу освіти Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації за професійну майстерність, педагогічний талант, особистий вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди святкування Дня знань відзначено і 14 педагогів району:

  1. Остапенко Людмилу Андріївну, вчителя української мови та літератури Великокаратульської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
  2. Отцевич Марину Іванівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Виповзького навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
  3. Демчук Тетяну Іванівну, вчителя української мови та літератури Дівичківської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
  4. Забіяку Галину Олександрівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Єрківецького навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
  5. Тегибко Олену Сергіївну, вчителя початкових класів Лецьківського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
  6. Дзень Вікторію Анатоліївну, заступника директора з виховної роботи Пристромської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
  7. Корнієнка Вадима Миколайовича, вчителя англійської мови Соснівського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
  8. Якименко Ірину Анатоліївну, вчителя математики Стовп’язької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
  9. Ющенко Оксану Василівну, вчителя географії Циблівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
  10. Зубенка Володимира Івановича, вчителя трудового навчання Вовчківського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
  11. Возруд Лесю Анатолівну, вчителя початкових класів Горбанівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
  12. Олійник Вікторію Вікторівну, музичного керівника дошкільного навчального закладу Ковалинського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
  13. Левченко Наталію Іванівну, вчителя початкових класів Мазінського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
  14. Гуляй Ларису Леонідівну, вчителя початкових класів Переяславського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

Також були нагороджені педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів району, які підготували переможців і лауреатів обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, інтелектуальних та творчих конкурсів, грошовими винагородами до свята Дня знань які їм вручив депутат Київської обласної ради VІ скликання Шеремета Віктор Васильович:

1. Барабаш Любов Миколаївна – вчитель української мови і літератури Великокаратульської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

2. Батрак Людмила Михайлівна – вчитель інформатики Дем’янецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

3. Беззубець Любов Степанівна – вчитель образотворчого мистецтва Дівичківської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов;

4. Боліла Юлія Володимирівна – вчитель художньої культури Великокаратульської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

5. Васільцова Оксана Володимирівна – вчитель біології Пристромської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

6. Глоба Надія Олександрівна – вчитель географії та київщинознавства Виповзького навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;

7. Дем’янчук Наталія Василівна – вчитель початкових класів Помоклівського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;

8. Дзецко Світлана Іванівна – вчитель української мови і літератури Пристромської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

9. Загребельна Софія Миколаївна – вчитель хімії Горбанівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;

10. Зуб Надія Олексіївна – вчитель математики Жовтневої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

11. Івлєв Валерій Віталійович – вчитель інформатики Хоцьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

12. Ковтун Сергій Вікторович – вчитель інформатики Циблівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

13. Крепель Віра Миколаївна – вчитель української мови і літератури Стовп’язької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

14. Лазенко Алла Іванівна – вчитель початкових класів Стовп’язької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

15. Левченко Галина Миколаївна – вчитель біології Помоклівського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;

16. Малик Галина Лаврентіївна – вчитель української мови і літератури Світанківського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;

17. Нога Ольга Яківна – вчитель німецької мови Хоцьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

18. Овсієнко Наталія Миколаївна – вчитель біології та екології Великокаратульської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

19. Пайвель Поліна Григорівна – вчитель української мови і літератури Жовтневої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

20. Панченко Лідія Іванівна – вчитель української мови і літератури Помоклівського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;

21. Пиріг Ольга Миколаївна – вчитель початкових класів Ковалинського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;

22. Погребний Микола Володимирович – вчитель трудового навчання Дем’янецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

23. Сич Світлана Михайлівна – вчитель української мови і літератури Малокаратульського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;

24. Сова Наталія Володимирівна – вчитель географії та київщинознавства Жовтневої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

25. Федоренко Юрій Андрійович – вчитель географії Великокаратульської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

26. Цивінська Людмила Григорівна – вчитель київщинознавства Лецьківського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;

27. Черней Юрій Євгенійович – вчитель історії і правознавства Великокаратульської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.


1