Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Оголошення про проведення відкритого громадського обговорення

Оголошення про проведення відкритого громадського обговорення

ТОВ «Енерго-промислова група «Югенергопромтранс» (КОД ЄДРПОУ (33742752)  повідомляє про проведення відкритого громадського обговорення щодо необхідності встановлення «зеленого» тарифу на виробництво електричної енергії для електростанції на біомасі, розташованої в Київській обл., м. Переяслав-Хмельницький, вул. Героїв Дніпра, 38-А/1  згідно вимог Постанови НКРЕКП № 866 від 30.06.2017.

Відкрите громадське обговорення відбудеться  05.09.2018 року з 10:00 до 12:00  за адресою: Київська область, м. Переяслав-Хмельницький,  вул. Героїв Дніпра, 38-А. 

До громадського обговорення запрошуються представники місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представники громадськості, мешканці міста та інші зацікавлені особи.

Реєстрація учасників громадського обговорення розпочнеться  о 8:30 05.09.2018 року. Просимо мати при собі документ, що засвідчує особу.

Зауваження та пропозиції усіх зацікавлених осіб щодо встановлення «зеленого» тарифу на електричну енергію просимо надсилати протягом 14 календарних днів з дня оприлюднення на офіційному сайті: bio-power.com.ua

Пропозиції надсилати на ім’я генерального директора ТОВ «ЕПГ «Югенергопромтранс» Куковальського Володимира Олександровича на електронну скриньку: zeos@d-net.kiev.ua.

Зауваження та пропозиції, що оформлені не належним чином та не стосуються питань встановлення тарифів до розгляду не приймаються.

Відповідальний за проведення громадського обговорення –  генеральний директор ТОВ «ЕПГ «Югенергопромтранс» Куковальський Володимир Олександрович  (044) 220 14 81.

Генеральний директор ТОВ «ЕПГ «Югенергопромтранс»
Куковальський. В.О1