Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Запрошення на свято Колодія у Переяславі
03.02.2023


Головна » Новини » Обласна педагогічна студія провела заняття

Обласна педагогічна студія провела заняття

Обласна педагогічна студія провела заняття

На базі міської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, 14 листопада проведено заняття обласної педагогічної студії практичного психолога Юлії Бойко для практичних психологів, педагогів-організаторів, соціальних педагогів освітніх закладів Київської області. Тема цього заняння була: «Використання арт-педагогічних методик в освітньому процесі ЗЗСО».

До учасників зібрання з вітальним словом звернулась заступник міського голови Валентина Губенко та розповіла про освіту міста. Завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради Ірина Божко розповіла про досягнення методичної роботи в місті та побажала присутнім плідної творчої праці. Презентувала заклад заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Капля. Психолог-методист методичного кабінету відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради Світлана Горбаченко запропонувала присутнім цікаві форми роботи з дітьми по цій проблемі. Юлія Василівна поділилась власним досвідом роботи по використанню арт-методик, які вона успішно застосовує в своїй роботі. Учасники педагогічної студії з задоволенням та зацікавленістю виконували практичні завдання, які для них підготувала практичний психолог. Роботу психологічного театру закладу презентували виставою «Вийди з квадрату». На закінчення всі учасники педстудії переглянули психологічно-драматичну постанову «Почуй мене».1