Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Акторка Наталія Сумська подарувала НІЕЗ «Переяслав» старовинну італійську шафу
10.06.2021

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» поповнив зібрання унікальною італійською шафою ручної роботи ХІХ ст.


Великдень (Пасха) у 2021 році
28.03.2021

Великдень в 2021 році припадає на 2 травня. У цей день світле свято Великодня (Пасхи) відзначають православні.


У Переяславі відкрився продуктовий маркет «Фора»
25.02.2021


Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-2019 на Переяславщині
25.02.2021

За минулу добу, станом на 8 годин ранку 25.02.2021


Ігор Опанасюк – новий голова суду на Переяславщині
23.02.2021


Головна » Новини » Обласна педагогічна студія провела заняття

Обласна педагогічна студія провела заняття

Обласна педагогічна студія провела заняття

На базі міської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, 14 листопада проведено заняття обласної педагогічної студії практичного психолога Юлії Бойко для практичних психологів, педагогів-організаторів, соціальних педагогів освітніх закладів Київської області. Тема цього заняння була: «Використання арт-педагогічних методик в освітньому процесі ЗЗСО».

До учасників зібрання з вітальним словом звернулась заступник міського голови Валентина Губенко та розповіла про освіту міста. Завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради Ірина Божко розповіла про досягнення методичної роботи в місті та побажала присутнім плідної творчої праці. Презентувала заклад заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Капля. Психолог-методист методичного кабінету відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради Світлана Горбаченко запропонувала присутнім цікаві форми роботи з дітьми по цій проблемі. Юлія Василівна поділилась власним досвідом роботи по використанню арт-методик, які вона успішно застосовує в своїй роботі. Учасники педагогічної студії з задоволенням та зацікавленістю виконували практичні завдання, які для них підготувала практичний психолог. Роботу психологічного театру закладу презентували виставою «Вийди з квадрату». На закінчення всі учасники педстудії переглянули психологічно-драматичну постанову «Почуй мене».1