Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Місцеві вибори 2020 - особливості голосування
08.10.2020

Місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня цього року, будуть не схожі на попередні. Передусім вони пройдуть на новій територіальній основі – з меншою кількістю районів та громад. А крім того, вперше місцевих депутатів обиратимуть не за мажоритарною, а за пропорційною системою. Що слід знати про майбутні вибори, розповідає Центр громадського моніторингу та контролю.


Місцева влада вже повинні готувати проекти гральних зон в Україні - експерт
23.09.2020


Танцювальна битва «DANCE BATTLE» у Переяславі
25.08.2020


Робота закладів освіти у новому навчальному році
25.08.2020


Без Обмежень собирают Олимпийский
02.06.2020


Головна » Новини » Обласна педагогічна студія провела заняття

Обласна педагогічна студія провела заняття

Обласна педагогічна студія провела заняття

На базі міської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, 14 листопада проведено заняття обласної педагогічної студії практичного психолога Юлії Бойко для практичних психологів, педагогів-організаторів, соціальних педагогів освітніх закладів Київської області. Тема цього заняння була: «Використання арт-педагогічних методик в освітньому процесі ЗЗСО».

До учасників зібрання з вітальним словом звернулась заступник міського голови Валентина Губенко та розповіла про освіту міста. Завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради Ірина Божко розповіла про досягнення методичної роботи в місті та побажала присутнім плідної творчої праці. Презентувала заклад заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Капля. Психолог-методист методичного кабінету відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради Світлана Горбаченко запропонувала присутнім цікаві форми роботи з дітьми по цій проблемі. Юлія Василівна поділилась власним досвідом роботи по використанню арт-методик, які вона успішно застосовує в своїй роботі. Учасники педагогічної студії з задоволенням та зацікавленістю виконували практичні завдання, які для них підготувала практичний психолог. Роботу психологічного театру закладу презентували виставою «Вийди з квадрату». На закінчення всі учасники педстудії переглянули психологічно-драматичну постанову «Почуй мене».1