Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Місцеві вибори 2020 - особливості голосування
08.10.2020

Місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня цього року, будуть не схожі на попередні. Передусім вони пройдуть на новій територіальній основі – з меншою кількістю районів та громад. А крім того, вперше місцевих депутатів обиратимуть не за мажоритарною, а за пропорційною системою. Що слід знати про майбутні вибори, розповідає Центр громадського моніторингу та контролю.


Місцева влада вже повинні готувати проекти гральних зон в Україні - експерт
23.09.2020


Танцювальна битва «DANCE BATTLE» у Переяславі
25.08.2020


Робота закладів освіти у новому навчальному році
25.08.2020


Без Обмежень собирают Олимпийский
02.06.2020


Головна » Новини » Новорічний караван Coca-cola у Переяславі

Новорічний караван Coca-cola у Переяславі

Новорічний караван Coca-cola у Переяславі

8 січня з деяким запізненням, у зв’язку із штормом, який вирував на Київщині, на Центральній площі міста Переяслава-Хмельницького відбувся захід соціального значення «Новорічний караван Coca-cola». В межах заходу був задіяний вантажний автомобіль з музичним супроводом.

Як розповіли організатори розважального заходу близько двадцяти років напередодні та після Нового року найбільші українські міста відвідує казковий караван Кока-Кола. Разом із його прибуттям у багато домівок прийшло дещо ностальгічне і таке приємне відчуття «свята, що наближається». На західний манер, із «Джингл белз» та із самими святковими дзвониками, із справжнім Санта Клаусом (чи то пак святим Миколаєм) та його свитою – ельфами та білими ведмедями. Щоправда, приїздив казковий караван не в санчатах, запряжених полярними оленями, а на червоній фірмовій вантажівці-фургоні з логотипом Сoca-Cola. .

– Кока-Кола завжди там, де свято, і наш різдвяний караван перевозить справжній новорічний настрій від міста до міста, – зазначила Наталія Суха (34 роки), фахівець відділу зi зв’язкiв із громадськістю компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна». – Караван проїхав майже всю Україну, і тепер маленькі переяславці мають чудову нагоду взяти участь у різноманітних конкурсах та познайомитися із Сантою відчути магію свята. Так приємно спостерігати за дітками, які радіють побаченому і тягнуть за собою розважитись і батьків. Ну просто сам відчуваєш себе дитиною. Свято вийшло саме таким, яким його готувала для всіх українців Кока-Кола.

Новорічна акція від Кока-Кола справді вдалася. Принаймні в Переяславі зібралась юрба людей, які бажали взяти участь у святковому шоу. Переяславцям явно стала до вподоби ідея такого продовження новорічного свята. Запальна музика, яскраве оформлення гірляндами фургону, що став сценою-фоном святкового дійства, і головне розмаїття розваг, запропонованих організаторами, приваблювали до себе і дорослих, і малих. Звичайно, в першу чергу свято було розраховане на дітей, але у багатьох конкурсах могли брати участь і їхні батьки. Чудернацькі танці на свіжому повітрі, фотографування та миттєве отримання світлин, ось такий неповний перелік забав, що пропонувались гостям казкового каравану. На переможців конкурсів очікували різноманітні призи, які довго будуть нагадувати їм про веселі свята.

Загалом в Переяславі новорічний караван перебував недовго, близько години. Організаторів каравану зустріли та допомагали організувати дійство працівники міської ради – начальник відділу економіки та зовнішніх зв`язків управління економіки Наталія Устич, головний спеціаліст відділу Ольга Лисенко, начальник відділу підприємництва та споживчого ринку управління економіки Анастасія Карман та головний спеціаліст відділу Анна Тараненко.


Відео1