Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Розпочався VI Всеукраїнський історико-культурологічний форум «Сікорські читання»
14.10.2017

Захід присвячений 94-й річниці від дня народження Героя України та визначного музейного діяча Михайла Сікорського.


Кращі учні Переяслава отримали стипендію міської ради
10.10.2017

9 жовтня у залі засідань Переяслав-Хмельницької міської ради відбулося нагородження учнівської молоді – стипендіатів міської ради, які досягли успіхів в предметних олімпіадах, спорті, мистецтві, як на обласному, всеукраїнському, так і міжнародному рівнях.


Андрій Шевченко отримав посвідчення Почесного громадянина Переяслав-Хмельницький
09.10.2017


Фермер із Переяславщини стане заступником міністра аграрної політики
29.09.2017

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підтримав кандидатуру віце-президента Асоціації фермерів і приватних землевласників України Віктора Шеремета на посаду заступника міністра аграрної політики і продовольства.


Розпочав роботу туристично-інформаційний центр
28.09.2017


Головна » Новини » Новорічний караван Coca-cola у Переяславі

Новорічний караван Coca-cola у Переяславі

Новорічний караван Coca-cola у Переяславі

8 січня з деяким запізненням, у зв’язку із штормом, який вирував на Київщині, на Центральній площі міста Переяслава-Хмельницького відбувся захід соціального значення «Новорічний караван Coca-cola». В межах заходу був задіяний вантажний автомобіль з музичним супроводом.

Як розповіли організатори розважального заходу близько двадцяти років напередодні та після Нового року найбільші українські міста відвідує казковий караван Кока-Кола. Разом із його прибуттям у багато домівок прийшло дещо ностальгічне і таке приємне відчуття «свята, що наближається». На західний манер, із «Джингл белз» та із самими святковими дзвониками, із справжнім Санта Клаусом (чи то пак святим Миколаєм) та його свитою – ельфами та білими ведмедями. Щоправда, приїздив казковий караван не в санчатах, запряжених полярними оленями, а на червоній фірмовій вантажівці-фургоні з логотипом Сoca-Cola. .

– Кока-Кола завжди там, де свято, і наш різдвяний караван перевозить справжній новорічний настрій від міста до міста, – зазначила Наталія Суха (34 роки), фахівець відділу зi зв’язкiв із громадськістю компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна». – Караван проїхав майже всю Україну, і тепер маленькі переяславці мають чудову нагоду взяти участь у різноманітних конкурсах та познайомитися із Сантою відчути магію свята. Так приємно спостерігати за дітками, які радіють побаченому і тягнуть за собою розважитись і батьків. Ну просто сам відчуваєш себе дитиною. Свято вийшло саме таким, яким його готувала для всіх українців Кока-Кола.

Новорічна акція від Кока-Кола справді вдалася. Принаймні в Переяславі зібралась юрба людей, які бажали взяти участь у святковому шоу. Переяславцям явно стала до вподоби ідея такого продовження новорічного свята. Запальна музика, яскраве оформлення гірляндами фургону, що став сценою-фоном святкового дійства, і головне розмаїття розваг, запропонованих організаторами, приваблювали до себе і дорослих, і малих. Звичайно, в першу чергу свято було розраховане на дітей, але у багатьох конкурсах могли брати участь і їхні батьки. Чудернацькі танці на свіжому повітрі, фотографування та миттєве отримання світлин, ось такий неповний перелік забав, що пропонувались гостям казкового каравану. На переможців конкурсів очікували різноманітні призи, які довго будуть нагадувати їм про веселі свята.

Загалом в Переяславі новорічний караван перебував недовго, близько години. Організаторів каравану зустріли та допомагали організувати дійство працівники міської ради – начальник відділу економіки та зовнішніх зв`язків управління економіки Наталія Устич, головний спеціаліст відділу Ольга Лисенко, начальник відділу підприємництва та споживчого ринку управління економіки Анастасія Карман та головний спеціаліст відділу Анна Тараненко.


Відео


1