Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Запрошення на свято Колодія у Переяславі
03.02.2023


Головна » Новини » Новий керівник поліції Переяслава

Новий керівник поліції Переяслава

Петренко Олег Григорович

20 жовтня на початку 24 позачергової сесії міськради перед депутатами виступив тимчасово виконуючий обов’язки начальника міського відділу поліції Олег Петренко. Наголосив, що з 12 жовтня оголошено набір до служби швидкого реагування поліції. У міському відділенні, яке обслуговує, якім нашого, Баришівський, Згурівський та Яготинський райони, є 35 посад.

– З них 10 плануємо забрати безпосередньо для Переяслава, – сказав він. – Жителі міста вже помітили патрульні автомобілі з мигалками. Якщо укомплектування співробітниками пройде нормально, плануємо отримати в місто ще один-два патрульні автомобілі. Патрульним будуть видавати відеокамери. Так що у подальшому, якщо кого будуть зупиняти, то людям слід знати, що спілкування з поліцейськими записуватиметься на камеру. Тож прошу усіх бути обережними і неупередженими.

Як на дуже великій проблемі наголосив на випадках керування у стані алкогольного сп’яніння, і це не лише на Київщині, а й по Україні. Закликав депутатів, як обранців громади, до співпраці. Зокрема, зараз посприяти у проведенні набору до поліції. Попросив заохочувати людей з відповідними якостями, які мають при цьому ще й бажання служити в органах правопорядку, взяти участь у процедурі набору. Приймаються особи віком від 19 до 55 років. Заробітна плата на початку від 6 тис. грн. (Більш детально у попередньому номері “ВП”).

В ході обговорення цього виступу депутат Юрій Шинкар запропонував рекомендувати Олега Петренка до складу виконкому міської ради. Той зі свого боку сказав, що готовий до всілякої співпраці, більше того, попросив, якщо хто стане свідком тих чи інших порушень у роботі поліцейських, вказувати або ж їм, або ж йому на це.

Петренко Олег Григорович з 1 вересня цього року підполковник поліції призначений тимчасово виконувати обов’язки начальника Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ національній поліції в Київській області. Олег Григорович народився в 1975 році. Освіта вища, закінчив Київський Національний університет внутрішніх справ. Останнє місце роботи – заступник начальника Переяслава-Хмельницького відділу поліції. Керівник патрульної поліції. Свого часу працював на посадах начальника Баришевського РВ ГУ МВС України в Київській області та начальника Згурівського РВ ГУ МВС України.1