Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Сімейна реабілітація у госпіталі в Циблях
11.10.2019

початку реабілітації учасників АТО в Українському медико-соціальному центрі ветеранів війни, що біля села Циблі на Переяславщині, стає все актуальнішим питання сімейної реабілітації.


Змагання зі спортивного туризму у Германському лісі
30.09.2019


Площа Переяславської ради стала майданом Княжий двір
29.09.2019


Педагогам дошкільних закладів освіти підвищать оклади
28.09.2019


Путешествуем по Украине осенью
27.09.2019


Головна » Новини » Робоча нарада з питань розвитку національно-патріотичного виховання і туризму

Робоча нарада з питань розвитку національно-патріотичного виховання і туризму

Робоча нарада з питань розвитку національно-патріотичного виховання і туризму

27 грудня в залі засідань Переяслав-Хмельницької РДА відбулась робоча нарада з питань розвитку національно-патріотичного виховання і туризму, участь в якій взяли голова Переяслав-Хмельницької РДА Юрій Клименко, заступник голови адміністрації Анна Скляренко, начальник відділу культури РДА Віталій Біденко, головний спеціаліст відділу культури Павло Рекун, в.о. начальника відділу молоді і спорту Юрій Бурдонос, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Валентина Курило та методист з питань розвитку туризму РБК Микола Богатир, який також виступив у ролі представника оргкомітету обласного культурно-просвітницького проекту «Корінь нації-мандрівка Україною крізь віки». Це інструмент збереження національної пам’яті, формування патріотичної свідомості та розвитку туризму в межах Бориспільського, Переяслав-Хмельницького, Яготинського, Баришівського та частково Броварського району. Він включає в себе 4 просвітницьких маршрути та 100 визначних об’єктів. Засновником являється громадська ініціатива «Корінь нації».

Даний проект став переможцем обласного конкурсу проектів націонольно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства та фінансується Управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання і реалізовується МГО «Нова Хвиля», та партнерами, одним з яких являється Переяслав-Хмельницька РДА. 

Микола Богатир також повідомив присутнім про нові досягнення, можливості та перспективи розвитку питань, які є темою робочої зустрічі, а також зауважив, що у зв’язку з відсутністю фінансування програми розвитку туризму, нині активно направлена робота на співпрацю зі старими та новими партнерами, що створює умови для поступової реалізацією всіх попередньо поставлених завдань. Виступаючий зауважив, що проект «Корінь нації-мандрівка Україною крізь віки»- це основа розвитку туризму, патріотичного виховання та неформальної освіти в районі і його потрібно підтримати.  У зв’язку з тим, що основні об’єкти зосереджені саме на Переяславщині, керівництво Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання К ОДА рекомендує організувати вищезгаданий проект саме у цьому регіоні.  Поради представників КОДА, голова Переяслав-Хмельницької РДА Юрій Клименко та  учасники робочої групи одноголосно підтримали. Тож, було визначено, що презентація обласного культурно-просвітницького проекту «Корінь нації-мандрівка Україною крізь віки» відбудеться в Переяславі, наприкінці січня місяця. Період презентації визначено не випадково, адже в ці найближчі дні держава відзначає День соборності України, День пам’яті Героїв Крут, День пам’яті Героїв Трубежа, та інші…

Про деталі організації заходу буде повідомлено в першій половині наступного місяця.1