Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Нагородження стипендіатів міської ради

Нагородження стипендіатів міської ради

Нагородження стипендіями відбулося у залі засідань Переяславської міської ради міського голови обдарованих та перспективних спортсменів, художників та музикантів.

Заступник міського голови Оксана Степаненко у своєму вітальному слові наголосила:«Дякую вам за вашу працю, енергію, бажання чогось досягнути в житті…».

Словами вдячності та побажаннями досягти нових висот до присутньої перспективної учнівської молоді зверталися начальник відділу фізичної культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Валерій Мільгевський і начальник відділу культури і туризму Анна Скляренко.

Близько 60 юних, талановитих, старанних та перспективних приймали в дарунок Сертифікати та книги, а музичні вітання їм Дарували Вікторія Якубовська, Анна Ляч та Анастасія Слабинська. Легко, захоплююче і цікаво захід провів Едуард Нікітін.1