Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Нові гральні автомати в онлайн казино Goxbet
19.09.2022


Стоит ли использовать мазь от псориаза
31.08.2022

Псориаз — это заболевание, поражающее кожу. Он вызывается аномальным ростом клеток дермы. Аномальный рост клеток кожи, в свою очередь, вызывает воспаление и боль. Воспаление может привести к образованию рубцов и некрасивых шрамов.


Чим відрізняються коньяк, арманьяк і інші бренді?
27.08.2022


Чем удалить накипь из кофемашины
25.07.2022


Чому батьки обирають підгузки Libero
13.04.2022


Головна » Новини » Нагородження стипендіатів міської ради

Нагородження стипендіатів міської ради

Нагородження стипендіями відбулося у залі засідань Переяславської міської ради міського голови обдарованих та перспективних спортсменів, художників та музикантів.

Заступник міського голови Оксана Степаненко у своєму вітальному слові наголосила:«Дякую вам за вашу працю, енергію, бажання чогось досягнути в житті…».

Словами вдячності та побажаннями досягти нових висот до присутньої перспективної учнівської молоді зверталися начальник відділу фізичної культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Валерій Мільгевський і начальник відділу культури і туризму Анна Скляренко.

Близько 60 юних, талановитих, старанних та перспективних приймали в дарунок Сертифікати та книги, а музичні вітання їм Дарували Вікторія Якубовська, Анна Ляч та Анастасія Слабинська. Легко, захоплююче і цікаво захід провів Едуард Нікітін.1