Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Зусиллями мешканців і підприємців прибрано міський пляж
15.08.2017


Конкурс «Бренд міста Переяслава-Хмельницького»
14.08.2017

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у міському конкурсі


Як перемогти корупцію в держзакупівлях
26.06.2017

За допомогою впровадження системи ProZorro в Україні вдалося практично повністю викорінити корупцію в держзакупівлях і заощадити мільярди гривень бюджетних коштів.


Підсумки місячника благоустрою на Переяславщині
06.05.2017


У Переяславі пройде День вуличної музики
29.04.2017


Головна » Новини » Міняю жінку: Переяслав-Хмельницький – Київ (Відео)

Міняю жінку: Переяслав-Хмельницький – Київ (Відео)

У 3 випуску 11 сезону реаліті-шоу Міняю жінку запальна білявка із Переяслав-Хмельницького і врівноважена африканська домогосподарка познайомляться із сімейним життям одна одної.

Камерунці Сиріл і Надя Токо приїхали до Києва шість років тому, щоб отримати медичну освіту. Вони живуть в невеликій квартирі разом з дочкою Катею і сином О’Браєном. За традицією, в африканських сім’ях дружина займається дітьми і хатніми справами, а чоловік не приймає участі у веденні домашнього господарства. Згідно сімейного статуту Сиріла та Наді, дружина ніколи не підвищує голос на чоловіка привселюдно, поважає та слухається його в усьому. По п’ятницях Сиріл зустрічається з друзями в кафе чи караоке, і найчастіше, ці зустрічі затягуються на всю ніч. Пара виховує дітей в дисципліні, не балує їх і спілкується з ними, як з дорослими.

Сімейний уклад Насті та Вадима з Переяслава-Хмельницького влаштований інакше. У пари двоє дочок – Любов та Вероніка. Чоловік Насті старший за неї 18 років і піклується про дітей нарівні з їхньою мамою. Він – справжній сім’янин, спокійний і хазяйновитий чоловік, який не тільки допомагає дружині доглядати за будинком і дочками, а й готує їжу. Емоційна і темпераментна Настя любить дивувати його і робити сюрпризи.

Чи виживе манірна українська краля у африканських реаліях і чи зможе додати чистоти та затишку до побуту? А чи вдасться темношкірій красуні здивувати та зацікавити свого нового чоловіка та навчити його легкості? Дивіться третій випуск 11 сезону Міняю жінку.


Відео


1