Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Акторка Наталія Сумська подарувала НІЕЗ «Переяслав» старовинну італійську шафу
10.06.2021

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» поповнив зібрання унікальною італійською шафою ручної роботи ХІХ ст.


Великдень (Пасха) у 2021 році
28.03.2021

Великдень в 2021 році припадає на 2 травня. У цей день світле свято Великодня (Пасхи) відзначають православні.


У Переяславі відкрився продуктовий маркет «Фора»
25.02.2021


Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-2019 на Переяславщині
25.02.2021

За минулу добу, станом на 8 годин ранку 25.02.2021


Ігор Опанасюк – новий голова суду на Переяславщині
23.02.2021


Головна » Новини » Міняю жінку: Переяслав-Хмельницький – Київ (Відео)

Міняю жінку: Переяслав-Хмельницький – Київ (Відео)

У 3 випуску 11 сезону реаліті-шоу Міняю жінку запальна білявка із Переяслав-Хмельницького і врівноважена африканська домогосподарка познайомляться із сімейним життям одна одної.

Камерунці Сиріл і Надя Токо приїхали до Києва шість років тому, щоб отримати медичну освіту. Вони живуть в невеликій квартирі разом з дочкою Катею і сином О’Браєном. За традицією, в африканських сім’ях дружина займається дітьми і хатніми справами, а чоловік не приймає участі у веденні домашнього господарства. Згідно сімейного статуту Сиріла та Наді, дружина ніколи не підвищує голос на чоловіка привселюдно, поважає та слухається його в усьому. По п’ятницях Сиріл зустрічається з друзями в кафе чи караоке, і найчастіше, ці зустрічі затягуються на всю ніч. Пара виховує дітей в дисципліні, не балує їх і спілкується з ними, як з дорослими.

Сімейний уклад Насті та Вадима з Переяслава-Хмельницького влаштований інакше. У пари двоє дочок – Любов та Вероніка. Чоловік Насті старший за неї 18 років і піклується про дітей нарівні з їхньою мамою. Він – справжній сім’янин, спокійний і хазяйновитий чоловік, який не тільки допомагає дружині доглядати за будинком і дочками, а й готує їжу. Емоційна і темпераментна Настя любить дивувати його і робити сюрпризи.

Чи виживе манірна українська краля у африканських реаліях і чи зможе додати чистоти та затишку до побуту? А чи вдасться темношкірій красуні здивувати та зацікавити свого нового чоловіка та навчити його легкості? Дивіться третій випуск 11 сезону Міняю жінку.


Відео1