Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Міняю жінку: Переяслав-Хмельницький – Київ (Відео)

Міняю жінку: Переяслав-Хмельницький – Київ (Відео)

У 3 випуску 11 сезону реаліті-шоу Міняю жінку запальна білявка із Переяслав-Хмельницького і врівноважена африканська домогосподарка познайомляться із сімейним життям одна одної.

Камерунці Сиріл і Надя Токо приїхали до Києва шість років тому, щоб отримати медичну освіту. Вони живуть в невеликій квартирі разом з дочкою Катею і сином О’Браєном. За традицією, в африканських сім’ях дружина займається дітьми і хатніми справами, а чоловік не приймає участі у веденні домашнього господарства. Згідно сімейного статуту Сиріла та Наді, дружина ніколи не підвищує голос на чоловіка привселюдно, поважає та слухається його в усьому. По п’ятницях Сиріл зустрічається з друзями в кафе чи караоке, і найчастіше, ці зустрічі затягуються на всю ніч. Пара виховує дітей в дисципліні, не балує їх і спілкується з ними, як з дорослими.

Сімейний уклад Насті та Вадима з Переяслава-Хмельницького влаштований інакше. У пари двоє дочок – Любов та Вероніка. Чоловік Насті старший за неї 18 років і піклується про дітей нарівні з їхньою мамою. Він – справжній сім’янин, спокійний і хазяйновитий чоловік, який не тільки допомагає дружині доглядати за будинком і дочками, а й готує їжу. Емоційна і темпераментна Настя любить дивувати його і робити сюрпризи.

Чи виживе манірна українська краля у африканських реаліях і чи зможе додати чистоти та затишку до побуту? А чи вдасться темношкірій красуні здивувати та зацікавити свого нового чоловіка та навчити його легкості? Дивіться третій випуск 11 сезону Міняю жінку.


Відео1