Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Розпочався VI Всеукраїнський історико-культурологічний форум «Сікорські читання»
14.10.2017

Захід присвячений 94-й річниці від дня народження Героя України та визначного музейного діяча Михайла Сікорського.


Кращі учні Переяслава отримали стипендію міської ради
10.10.2017

9 жовтня у залі засідань Переяслав-Хмельницької міської ради відбулося нагородження учнівської молоді – стипендіатів міської ради, які досягли успіхів в предметних олімпіадах, спорті, мистецтві, як на обласному, всеукраїнському, так і міжнародному рівнях.


Андрій Шевченко отримав посвідчення Почесного громадянина Переяслав-Хмельницький
09.10.2017


Фермер із Переяславщини стане заступником міністра аграрної політики
29.09.2017

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підтримав кандидатуру віце-президента Асоціації фермерів і приватних землевласників України Віктора Шеремета на посаду заступника міністра аграрної політики і продовольства.


Розпочав роботу туристично-інформаційний центр
28.09.2017


Головна » Новини » Міняю жінку: Переяслав-Хмельницький – Київ (Відео)

Міняю жінку: Переяслав-Хмельницький – Київ (Відео)

У 3 випуску 11 сезону реаліті-шоу Міняю жінку запальна білявка із Переяслав-Хмельницького і врівноважена африканська домогосподарка познайомляться із сімейним життям одна одної.

Камерунці Сиріл і Надя Токо приїхали до Києва шість років тому, щоб отримати медичну освіту. Вони живуть в невеликій квартирі разом з дочкою Катею і сином О’Браєном. За традицією, в африканських сім’ях дружина займається дітьми і хатніми справами, а чоловік не приймає участі у веденні домашнього господарства. Згідно сімейного статуту Сиріла та Наді, дружина ніколи не підвищує голос на чоловіка привселюдно, поважає та слухається його в усьому. По п’ятницях Сиріл зустрічається з друзями в кафе чи караоке, і найчастіше, ці зустрічі затягуються на всю ніч. Пара виховує дітей в дисципліні, не балує їх і спілкується з ними, як з дорослими.

Сімейний уклад Насті та Вадима з Переяслава-Хмельницького влаштований інакше. У пари двоє дочок – Любов та Вероніка. Чоловік Насті старший за неї 18 років і піклується про дітей нарівні з їхньою мамою. Він – справжній сім’янин, спокійний і хазяйновитий чоловік, який не тільки допомагає дружині доглядати за будинком і дочками, а й готує їжу. Емоційна і темпераментна Настя любить дивувати його і робити сюрпризи.

Чи виживе манірна українська краля у африканських реаліях і чи зможе додати чистоти та затишку до побуту? А чи вдасться темношкірій красуні здивувати та зацікавити свого нового чоловіка та навчити його легкості? Дивіться третій випуск 11 сезону Міняю жінку.


Відео


1