Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Головна » Новини » Майстер-клас до дня соціальної справедливості

Майстер-клас до дня соціальної справедливості

Майстер-клас до дня соціальної справедливості

20 лютого в усьому світі відзначають День соціальної справедливості, який започаткований Організацією Об’єднаних Націй з метою забезпечення соціальної справедливості, подолання перешкод, що виникли перед людьми через їх відмінності по статі, віку, расової, етнічної та релігійної приналежності, культури або наявності інвалідності.

В районному Будинку культури 16 лютого відбувся захід, мета яког – донести принципи соціальної справедливості до юних Переяславців, не зважаючи на різні соціальні статуси. Так, діти з обмеженими фізичними можливостями, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, за одним столом взяли участь у майстер-класі з виготовлення оберегів та вітальних листівок. Майстер-клас провела викладач Переяслав-Хмельницького ДПУ ім. Г. Сковороди Оксана Смірнова.

Для присутніх батьків тренінг провела консультант, практичний психолог психолого-медико-педагогічної консультації відділу освіти Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Віта Тарапон: «Психологічні аспекти патріотичного виховання дітей» та анкетування батьків.

Під час заходу був показан відеоролик «Ми різні та ми рівні», який підготувала в.о. начальника відділу культури Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Анна Скляренко.

До організації та проведення заходу залучились спеціалісти служби у справах дітей та сім’ї, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та відділу культури Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації. По закінченню кожна дитина отримала м’яку іграшку та солодощі.

Захід відвідав перший заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Бобровнік Юрій Вікторович.1