Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Нові гральні автомати в онлайн казино Goxbet
19.09.2022


Стоит ли использовать мазь от псориаза
31.08.2022

Псориаз — это заболевание, поражающее кожу. Он вызывается аномальным ростом клеток дермы. Аномальный рост клеток кожи, в свою очередь, вызывает воспаление и боль. Воспаление может привести к образованию рубцов и некрасивых шрамов.


Чим відрізняються коньяк, арманьяк і інші бренді?
27.08.2022


Чем удалить накипь из кофемашины
25.07.2022


Чому батьки обирають підгузки Libero
13.04.2022


Головна » Новини » Маріупольці відзначили День волонтера в Переяславі

Маріупольці відзначили День волонтера в Переяславі

4 грудня з нагоди Міжнародного дня волонтерів в районному будинку культури міста зібралися волонтери, воїни АТО з родинами, депутати міської та районної рад, громадські діячі Переяславщини. В зібранні взяли участь міський голова Тарас Костін, його заступник Валентина Губенко, керуюча справами міськвиконкому Валентина Гринець, перший заступник голови РДА Юрій Бобровнік. Цього дня до Переяслава, аби відсвяткувати День волонтерів, приїхали друзі з братнього міста Маріуполь: депутат міської ради Тетяна Книш, директор благодійного фонду «Благодушність» Анжела Спортесна, представник маріупольського ГО «ГРОМ-Приазов’я» Олег Дончев. Загалом з Маріуполя до нашого міста приїхало 9 осіб. Це вже вдруге делегація з Приазов’я святкувала в Переяславі День волонтера.

Гості у вестибюлі РБК розгорнули фотовиставку, на світлинах якої – моторошні миттєвості війни, яку Україні нав’язало керівництво північної держави. Виставку презентували теле- та фотокореспондент, фрілансер Микола Рябченко та фрілансер сайту «Мариупольские новости» Оксана Белоусова, вона працюватиме впродовж тижня, всі охочі можуть переглянути в години роботи РБК. Ця фотовиставка вже презентувалась у десятках міст та сіл України.

Міський голова Тарас Костін після свого виступу за активну волонтерську діяльність, підтримку учасників антитерористичної операції відзначив подяками, почесними грамотами, квітами та цінними подарунками міської ради Людмилу Романенко, члена громадської організації «Серця Переяславщини», Інну Марченко, голову громадської організації «Серця Переяславщини», волонтерів Мар’яну Волошин  та Світлану Розовик. Також відзнаки за встановлення дружніх стосунків між нашим містом та Маріуполем від Переяслав-Хмельницької міської ради з рук міського голови отримали гості із Маріуполя.

Члени ГО «Серця Переяславщини» Інна Марченко, Олена Гичко та Людмила Романенко вручили подяки великій групі помічників волонтерів з міста та району, зокрема, подякою відзначений колектив міськрайонної газети «Вісник Переяславщини».

Двогодинний концерт подарували присутнім вихованці дитячої музичної школи ім. П. Сениці, учні ЗОШ №5, артисти НЦК «Зустріч» та районного будинку культури.


Автор: Сергій Мевша / Вісник Переяславщини

1