Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Акторка Наталія Сумська подарувала НІЕЗ «Переяслав» старовинну італійську шафу
10.06.2021

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» поповнив зібрання унікальною італійською шафою ручної роботи ХІХ ст.


Великдень (Пасха) у 2021 році
28.03.2021

Великдень в 2021 році припадає на 2 травня. У цей день світле свято Великодня (Пасхи) відзначають православні.


У Переяславі відкрився продуктовий маркет «Фора»
25.02.2021


Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-2019 на Переяславщині
25.02.2021

За минулу добу, станом на 8 годин ранку 25.02.2021


Ігор Опанасюк – новий голова суду на Переяславщині
23.02.2021


Головна » Новини » Маріупольці відзначили День волонтера в Переяславі

Маріупольці відзначили День волонтера в Переяславі

4 грудня з нагоди Міжнародного дня волонтерів в районному будинку культури міста зібралися волонтери, воїни АТО з родинами, депутати міської та районної рад, громадські діячі Переяславщини. В зібранні взяли участь міський голова Тарас Костін, його заступник Валентина Губенко, керуюча справами міськвиконкому Валентина Гринець, перший заступник голови РДА Юрій Бобровнік. Цього дня до Переяслава, аби відсвяткувати День волонтерів, приїхали друзі з братнього міста Маріуполь: депутат міської ради Тетяна Книш, директор благодійного фонду «Благодушність» Анжела Спортесна, представник маріупольського ГО «ГРОМ-Приазов’я» Олег Дончев. Загалом з Маріуполя до нашого міста приїхало 9 осіб. Це вже вдруге делегація з Приазов’я святкувала в Переяславі День волонтера.

Гості у вестибюлі РБК розгорнули фотовиставку, на світлинах якої – моторошні миттєвості війни, яку Україні нав’язало керівництво північної держави. Виставку презентували теле- та фотокореспондент, фрілансер Микола Рябченко та фрілансер сайту «Мариупольские новости» Оксана Белоусова, вона працюватиме впродовж тижня, всі охочі можуть переглянути в години роботи РБК. Ця фотовиставка вже презентувалась у десятках міст та сіл України.

Міський голова Тарас Костін після свого виступу за активну волонтерську діяльність, підтримку учасників антитерористичної операції відзначив подяками, почесними грамотами, квітами та цінними подарунками міської ради Людмилу Романенко, члена громадської організації «Серця Переяславщини», Інну Марченко, голову громадської організації «Серця Переяславщини», волонтерів Мар’яну Волошин  та Світлану Розовик. Також відзнаки за встановлення дружніх стосунків між нашим містом та Маріуполем від Переяслав-Хмельницької міської ради з рук міського голови отримали гості із Маріуполя.

Члени ГО «Серця Переяславщини» Інна Марченко, Олена Гичко та Людмила Романенко вручили подяки великій групі помічників волонтерів з міста та району, зокрема, подякою відзначений колектив міськрайонної газети «Вісник Переяславщини».

Двогодинний концерт подарували присутнім вихованці дитячої музичної школи ім. П. Сениці, учні ЗОШ №5, артисти НЦК «Зустріч» та районного будинку культури.


Автор: Сергій Мевша / Вісник Переяславщини

1