Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Проведение распродаж и скидок на Черную Пятницу
17.11.2022


Прощання із воїном Олексієм Цупилом
14.11.2022


Комендантська година у Київській області: скільки діятиме та яка відповідальність за порушення
29.10.2022

У Київській області продовжили комендантську годину до 6 листопада. Вона діятиме щодня з 23:00 до 5:00.


Нові гральні автомати в онлайн казино Goxbet
19.09.2022


Стоит ли использовать мазь от псориаза
31.08.2022

Псориаз — это заболевание, поражающее кожу. Он вызывается аномальным ростом клеток дермы. Аномальный рост клеток кожи, в свою очередь, вызывает воспаление и боль. Воспаление может привести к образованию рубцов и некрасивых шрамов.


Головна » Новини » Літературно-музичний вечір «У пошуках щастя» до 299-річчя від дня народження Григорія Сковороди

Літературно-музичний вечір «У пошуках щастя» до 299-річчя від дня народження Григорія Сковороди

Літературно-музичний вечір «У пошуках щастя» до 299-річчя від дня народження Григорія Сковороди

3 грудня − день народження видатного філософа та мандрівника Григорія Сковороди, від дня якого пройшло 299 років. Традиційно цього дня у стінах колишнього навчального закладу Переяславського колегіуму було проведено літературно-музичний вечір "У пошуках щастя". Цьогоріч до Меморіального музею Г.С.Сковороди завітали учні 9-х класів ЗОШ №1 та ЗОШ №2 м.Переяслава.

До заходу учні приготували невеличкі, але цікаві виступи, які розкрили їхні таланти та допомогли краще зрозуміти велич творчості філософа. У музеї школярі декламували поезію Г.Сковороди, співали його пісні. Надзвичайно цікаво було споглядати мізансцени, підготовлені дітьми про життя поета, байкаря та педагога Григорія Савича та інсценізації його байок. А під час вікторини, підготовленої співробітниками музею, діти показали свої знання про життя і творчість нашого любомудра.

Самим життям своїм перевіряв мандрівний філософ свої розмисли, а знаннями й досвідом ділився з усіма: коли навчав дітей і коли спілкувався з людьми на великих ярмарках і маленьких хуторах. Втішав і роз’яснював, звеселяв піснею, підтримував порадою. Його мудрість увічнилась у віршах, трактатах, притчах і листах. А кожне його слово так само відгукуватиметься в серцях, як і три століття тому.

«Не шукай щастя за морем» – чудова порада. Відкриваємо відлік до 300-річчя видатного земляка, яке святкуватимемо в цей день через рік.


Автор: Тетяна Радіоненко - завідувач НДВ «Меморіальний музей Г.С.Сковороди»

1