Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » У Переяслав-Хмельницькій районній лікарні оновили медичне обладнання

У Переяслав-Хмельницькій районній лікарні оновили медичне обладнання

нове медичне ліжко у лікарні

Як повідомив т.в.о. заступника директора по медичній частині ЦРЛ Микола Тарасюк, у середу, 14 листопада, Переяслав-Хмельницька ЦРЛ у рамках урядової програми “Здоров’я Київщини” отримала новий сучасний пересувний рентгенологічний апарат. Це нове обладнання встановлено в травматологічному відділенні задля покращення якості надання медичної допомоги та забезпечення своєчасного діагностування потерпілих під час ДТП.

15 листопада, благодійний фонд “Відродження” в особі Вікторії Борисівни Чорня Вика Чорня передав до Переяслав-Хмельницької ЦРЛ сім багатофункціональних ліжок, немало допоміжних пристроїв для транспортування хворих та медичний одяг.

Зі слів в.о. директора комунального некомерційного підприємства Переяслав-Хмельницької районної ради “Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня” Лариси Кузьменчук, ліжка будуть улаштовані в реанімацію, а ходунки і візочки розподіляться по відділенням.

Медперсонал лікарні щиро вдячний фонду “Відродження” за дану допомогу, і сподівається на подальшу співпрацю та допомогу соціальним закладам Переяславщини.1