Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Головна » Новини » У Переяслав-Хмельницькій районній лікарні оновили медичне обладнання

У Переяслав-Хмельницькій районній лікарні оновили медичне обладнання

нове медичне ліжко у лікарні

Як повідомив т.в.о. заступника директора по медичній частині ЦРЛ Микола Тарасюк, у середу, 14 листопада, Переяслав-Хмельницька ЦРЛ у рамках урядової програми “Здоров’я Київщини” отримала новий сучасний пересувний рентгенологічний апарат. Це нове обладнання встановлено в травматологічному відділенні задля покращення якості надання медичної допомоги та забезпечення своєчасного діагностування потерпілих під час ДТП.

15 листопада, благодійний фонд “Відродження” в особі Вікторії Борисівни Чорня Вика Чорня передав до Переяслав-Хмельницької ЦРЛ сім багатофункціональних ліжок, немало допоміжних пристроїв для транспортування хворих та медичний одяг.

Зі слів в.о. директора комунального некомерційного підприємства Переяслав-Хмельницької районної ради “Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня” Лариси Кузьменчук, ліжка будуть улаштовані в реанімацію, а ходунки і візочки розподіляться по відділенням.

Медперсонал лікарні щиро вдячний фонду “Відродження” за дану допомогу, і сподівається на подальшу співпрацю та допомогу соціальним закладам Переяславщини.1