Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Самоізоляція? Знову?
01.01.2021


Погода на месяц в Переяславе
14.12.2020


Місцеві вибори 2020 - особливості голосування
08.10.2020

Місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня цього року, будуть не схожі на попередні. Передусім вони пройдуть на новій територіальній основі – з меншою кількістю районів та громад. А крім того, вперше місцевих депутатів обиратимуть не за мажоритарною, а за пропорційною системою. Що слід знати про майбутні вибори, розповідає Центр громадського моніторингу та контролю.


Місцева влада вже повинні готувати проекти гральних зон в Україні - експерт
23.09.2020


Танцювальна битва «DANCE BATTLE» у Переяславі
25.08.2020


Головна » Новини » У Переяслав-Хмельницькій районній лікарні оновили медичне обладнання

У Переяслав-Хмельницькій районній лікарні оновили медичне обладнання

нове медичне ліжко у лікарні

Як повідомив т.в.о. заступника директора по медичній частині ЦРЛ Микола Тарасюк, у середу, 14 листопада, Переяслав-Хмельницька ЦРЛ у рамках урядової програми “Здоров’я Київщини” отримала новий сучасний пересувний рентгенологічний апарат. Це нове обладнання встановлено в травматологічному відділенні задля покращення якості надання медичної допомоги та забезпечення своєчасного діагностування потерпілих під час ДТП.

15 листопада, благодійний фонд “Відродження” в особі Вікторії Борисівни Чорня Вика Чорня передав до Переяслав-Хмельницької ЦРЛ сім багатофункціональних ліжок, немало допоміжних пристроїв для транспортування хворих та медичний одяг.

Зі слів в.о. директора комунального некомерційного підприємства Переяслав-Хмельницької районної ради “Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня” Лариси Кузьменчук, ліжка будуть улаштовані в реанімацію, а ходунки і візочки розподіляться по відділенням.

Медперсонал лікарні щиро вдячний фонду “Відродження” за дану допомогу, і сподівається на подальшу співпрацю та допомогу соціальним закладам Переяславщини.1