Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Запрошення на свято Колодія у Переяславі
03.02.2023


Головна » Новини » Лецьківське НВО отримало власну свердловину якісної питної води

Лецьківське НВО отримало власну свердловину якісної питної води

Новорічні свята – радісна пора для дітвори: збуваються заповітні мрії, лунає дитячий сміх, пісні, всіх єднають добрі справи, наповнюють душі теплом. Саме така атмосфера панувала днями в Лецьківському НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», адже прекрасні помисли об’єднали учнів, батьків, колектив закладу, відділ освіти, районну і сільську владу.

Чимало років шкільна родина мріяла про власну свердловину якісної питної води. Коли звернулися з цим питанням до голови Переяслав-Хмельницької районної адміністрації Дубини Григорія Івановича, він вирішив миттєво: «Для дітей, нашого майбутнього, їх здоров’я, повинно робитися все, адже це найдорожчий скарб». Виділені були кошти з районного бюджету 11,5 тисяч грн., відділ освіти провів роботи і ось на Миколая дітвора вже смакувала власною водою. Порадували і аналізи бактеріологічного та хімічного складу води, отримані від санепідемстанції. Багато праці вкладено, тому подію відзначали в широкому колі громади села з численними гостями. Стрічку до нової свердловини попросили перерізати начальника відділу освіти Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Дубину Тамілу Анатоліївну. Вона радо зазначила, що спільними зусиллями зробили добру справу на благо підростаючого покоління, адже головне, щоб наші діти були здоровими і жили під мирним небом. На свято завітали і меценати – генеральний директор ТОВ СП «Саланг-Агро» Колихалов Ігор Іванович та й не з пустими руками, а з подарунками – електросушками для рук. «Добре вчіться, дорогі наші діти, бо це – запорука стати в майбутньому успішною людиною, а ми завжди будемо допомагати вашому закладу», – звернувся він до учнів і вихованців НВО. Голова шкільного батьківського комітету Цюпка Наталія Геннадіївна подякувала від батьків всім, хто дбає про дітей і вихованців закладу, відгукується на потреби шкільної родини.

Але продовження свята було ще цікавішим – бо учні школи, колектив НВО, батьки, гості відправилися на шкільну ярмарку. Накриті від кожного класу столи ломилися від ласощів, хотілося скуштувати, поторгуватися, послухати ярмаркових небилиць, жартівливих пісень, притупнути ногою під мелодію українського танка. Господар і господиня ярмарки гучно запрошували на торги, а продавці розхвалювали свій товар: картоплю, цибулю, капусту, груші, пиріжки і всяку всячину. Завітав на ярмарку і голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Дубина Григорій Іванович та й спокусився на пиріжок з капустою, задавши тон торгам. Він похвалив дітей за таку ініціативу та приєднався до ярмарки.

Довго ще лунали музика, жарти, сміх, адже на ярмарку зійшлося багато жителів села, працівників місцевих підприємств, батьків, дідусів і бабусь. Асортимент товару задовольнив запити і покупців, і продавців. Було весело і затишно всій громаді у шкільному домі, по-сімейному, по-родинному, бо всіх єднали добрі справи на благо наших дітей і мирного майбутнього України.1