Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Розпочався VI Всеукраїнський історико-культурологічний форум «Сікорські читання»
14.10.2017

Захід присвячений 94-й річниці від дня народження Героя України та визначного музейного діяча Михайла Сікорського.


Кращі учні Переяслава отримали стипендію міської ради
10.10.2017

9 жовтня у залі засідань Переяслав-Хмельницької міської ради відбулося нагородження учнівської молоді – стипендіатів міської ради, які досягли успіхів в предметних олімпіадах, спорті, мистецтві, як на обласному, всеукраїнському, так і міжнародному рівнях.


Андрій Шевченко отримав посвідчення Почесного громадянина Переяслав-Хмельницький
09.10.2017


Фермер із Переяславщини стане заступником міністра аграрної політики
29.09.2017

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підтримав кандидатуру віце-президента Асоціації фермерів і приватних землевласників України Віктора Шеремета на посаду заступника міністра аграрної політики і продовольства.


Розпочав роботу туристично-інформаційний центр
28.09.2017


Головна » Новини » Першокурсники пройшли квест вулицями міста

Першокурсники пройшли квест вулицями міста

Першокурсники пройшли квест вулицями міста

21 вересня Студентська рада фінансово-гуманітарного факультету ДВНЗ “Переяслав-Хмельницький ДПУ ім.Г.Сковороди” на чолі з Дмитром Степаненком, голови Ради, провела пізнавальний квест вулицями Переяслава, присвячений посвяті в студенти першокурсників цього факультету. Шість груп складених із студентів, з розфарбованими обличчями, пройшли такі етапи – університет, «Стогніївський шлях», Музей Заповіту Т. Г. Шевченка, Меморіальний музей Г. Сковороди, площа Богдана Хмельницького, НЦК «Зустріч», Переяслав-Хмельницька міська рада, розважальний комплекс «Адреналін», університет. На кожному етапі першокурсників «екзаменували» старшокурсники – розв’язанням математичну задачу, прочитати на пам’ять уривок з поеми «Наймичка» Т.Г. Шевченка, згадати афоризм Григорія Сковороди «Світ ловив мене, та не спіймав», розшифрувати ребуси та загадки про місто Переяслав. Учасникам квесту не завжди вдавалося виконати завдання, тоді йшли студентські хитрощі – красуні-дівчата надавали свої номери телефонів для побачень старшокурсникам, співали жартівливі пісні, навіть могутня зброя студенток як поцілунок в щічку старшокурсника, теж використовувалась.

Найкращий час за підсумками всіх етапів показала група ДЗ-33-М/С, складена переважно з галасливих, азартних, веселих, чудових, розумних та винахідливих першокурсниць, старостою в цій групі є дівчина з Дніпропетровської області Ольга Матюхіна.

Міський голова Тарас Костін в обідню пору не оминув увагою етап квесту, який проходив біля входу до адміністративного приміщення міської ради – спілкувався, фотографувався, а дівчата-студентки на пам’ять для себе робили світлини-селфі з міським головою.

Переможці та переможені у вечері зустрілися в Народному центрі культури «Зустріч», де і пройшла посвята в студенти першокурсників фінансово-гуманітарного факультету. Першокурсників цього факультету вітали – доктор економічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України, академік Академії економічних наук України, академік Академії вищої освіти України, декан фінансово-гуманітарного факультету Тетяна Боголіб, заступники декана, куратори груп та Студентська рада фінансово-гуманітарного факультету.

Міський голова Тарас Костін в обідню пору не оминув увагою етап квесту, який проходив біля входу до адміністративного приміщення міської ради – спілкувався, фотографувався, а дівчата-студентки на пам’ять для себе робили світлини-селфі з міським головою. Коли ще буде нагода, під час напруженого навчання в університеті, познайомитися з мером міста, в якому навчаються.


1