Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Запрошення на свято Колодія у Переяславі
03.02.2023


Головна » Новини » Першокурсники пройшли квест вулицями міста

Першокурсники пройшли квест вулицями міста

Першокурсники пройшли квест вулицями міста

21 вересня Студентська рада фінансово-гуманітарного факультету ДВНЗ “Переяслав-Хмельницький ДПУ ім.Г.Сковороди” на чолі з Дмитром Степаненком, голови Ради, провела пізнавальний квест вулицями Переяслава, присвячений посвяті в студенти першокурсників цього факультету. Шість груп складених із студентів, з розфарбованими обличчями, пройшли такі етапи – університет, «Стогніївський шлях», Музей Заповіту Т. Г. Шевченка, Меморіальний музей Г. Сковороди, площа Богдана Хмельницького, НЦК «Зустріч», Переяслав-Хмельницька міська рада, розважальний комплекс «Адреналін», університет. На кожному етапі першокурсників «екзаменували» старшокурсники – розв’язанням математичну задачу, прочитати на пам’ять уривок з поеми «Наймичка» Т.Г. Шевченка, згадати афоризм Григорія Сковороди «Світ ловив мене, та не спіймав», розшифрувати ребуси та загадки про місто Переяслав. Учасникам квесту не завжди вдавалося виконати завдання, тоді йшли студентські хитрощі – красуні-дівчата надавали свої номери телефонів для побачень старшокурсникам, співали жартівливі пісні, навіть могутня зброя студенток як поцілунок в щічку старшокурсника, теж використовувалась.

Найкращий час за підсумками всіх етапів показала група ДЗ-33-М/С, складена переважно з галасливих, азартних, веселих, чудових, розумних та винахідливих першокурсниць, старостою в цій групі є дівчина з Дніпропетровської області Ольга Матюхіна.

Міський голова Тарас Костін в обідню пору не оминув увагою етап квесту, який проходив біля входу до адміністративного приміщення міської ради – спілкувався, фотографувався, а дівчата-студентки на пам’ять для себе робили світлини-селфі з міським головою.

Переможці та переможені у вечері зустрілися в Народному центрі культури «Зустріч», де і пройшла посвята в студенти першокурсників фінансово-гуманітарного факультету. Першокурсників цього факультету вітали – доктор економічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України, академік Академії економічних наук України, академік Академії вищої освіти України, декан фінансово-гуманітарного факультету Тетяна Боголіб, заступники декана, куратори груп та Студентська рада фінансово-гуманітарного факультету.

Міський голова Тарас Костін в обідню пору не оминув увагою етап квесту, який проходив біля входу до адміністративного приміщення міської ради – спілкувався, фотографувався, а дівчата-студентки на пам’ять для себе робили світлини-селфі з міським головою. Коли ще буде нагода, під час напруженого навчання в університеті, познайомитися з мером міста, в якому навчаються.1