Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Кубок Куклера-2021 здобули футболісти клубу «Переяслав-БРСМ»

Кубок Куклера-2021 здобули футболісти клубу «Переяслав-БРСМ»

Кубок Куклера-2021 здобули футболісти клубу «Переяслав-БРСМ»

У вівторок, 24 серпня, вже вдев'ятнадцяте на центральному стадіоні Переяслава відбувся традиційний футбольний турнір пам’яті відомого переяславського легкоатлета, кандидата у майстри спорту зі спортивної ходьби Георгія Куклера (1964-2000 рр.).

Участь у турнірі взяли п’ять команд. Зіграли в одне коло. Поєдинки тривали по пів години. Матчі проводилися на половині стандартного поля за правилами мініфутболу. У кожної з команд на полі – по 8 гравців. Зігравши перший матч унічию із Семенівкою 4:4 та перемігши потім "Матадор" – 3:2, "Солонці" – 4:3 та "Дніпро" (Дівички) – 6:1, перемогу в турнірі впевнено здобула команда "Переяслав-БРСМ" (10 очок). Семенівка із сімома очками на другому місці, третє – у "Солонців" (6 очок).

Усі турніри на честь брата організовує Едуард Куклер (у центрі)Усі турніри на честь брата організовує Едуард Куклер (у центрі)Автор: Валерій Шкребтієнко

Тож Кубок Куклера-2021 – у міських футболістів «Переяслав-БРСМ», його їм вручив брат Георгія Едуард, який усі ці роки й опікується проведенням турніру.1