Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Кращий гравець серії Micromillions 9 - вчитель з Переяслав-Хмельницького

Кращий гравець серії Micromillions 9 - вчитель з Переяслав-Хмельницького

Інтерв'ю з переможцем турніру з покеру
Кращий гравець серії Micromillions 9 - вчитель з Переяслав-Хмельницького

«Звуть Саша. У школі - Олександр Володимирович. Моє рідне місто Переяслав-Хмельницький (Київська область) ... Навчався на природничо-географічному факультеті. На четвертому курсі мені запропонували роботу в рідній гімназії, і я вирішив спробувати (хто б міг раніше подумати, що на таке піду). Так, я працюю вчителем протягом 7 років. »

«Я дуже люблю природу, щороку влітку пару тижнів проводжу в лісі. Це дає певну енергетику на цілий рік подальшої роботи. Там все дихає, цвіте. Приємно навіть просто спостерігати за птахами і тваринами. Особливо мене заворожує красиве і чисте озеро, я дуже люблю плавати. Про інтереси складно сказати однозначно: мені подобаються і наука, і творчість, тому й захоплення досить різноманітні. Надихаюся коханою дівчиною, навколишнім світом, ідеєю зробити щось краще.»

«Нік S.FILTH провокаційний, а з'явився досить легко: мій двоюрідний брат Саня - любитель пограти на гітарі, поганяти на мотоциклі, підсадив мене на " темну " музику, звідти і нік.»

«Граю більше 4-х років. Часто зустрічаю досить велика кількість людей, далеких від світу покеру, розуміння всієї суті гри і сприймають її саме як "докотитися". Гравці ж знають, що в покер приходять за свободою, гнучкістю, реалізацією амбіцій. Є, звичайно, й інша сторона: покер вимагає багато часу, інтелектуальних зусиль і фізичної форми. Але в будь-якій справі для гідних результатів потрібен важкий труд.»

«Подобається турнірний покер. Пізніше, коли трохи освоїв холдем, то почав грати змішані ігри, бо розумів, що потрібно вміти грати все, щоб вигравати серії ... Відразу вирішив грати СНД і плавно перейшов в МТТ, так як турніри - це справжні змагання та умови для всіх однакові. Почав з умовних фішок і фріроллов, хотів занести саме в них щось.»

«У першому сезоні Micromillions грав мало, але коли зрозумів, що можна з легкістю зачепитися за топ-100, то включився в боротьбу і потрапив туди. Вважаю свою перемогу заслуженою.»

«Вже після 80-ти турнірів, коли я побачив, що суперники тягнуть час [щоб пересидівши інших гравців пройти далі - прим.ред.], Почав робити те саме. Що мені не особливо було до душі. Не знаю, чи багато це принесло очок чи ні. Зігравши більше роздач зі слабкими гравцями можна набити хороший стек, а не тільки пролізти в мінімальні окуляри.»

«У 38-му турнірі зайняв 1-е місце і вийшов в лідери, але інтрига була до самого останнього турніру. Коли суперники вилетіли у всіх турнірах, то ще вдалося взяти 15 очок і набрати рівно 500 балів. Подумалося, що нарешті це сталося і не вірилося, що серія вже позаду. Потім виникли думки про ювілейний 10-му сезоні, можливості відпочити, поспати, відновити сили і підготуватися до майбутніх перемог.»

«Я брав участь і в таких онлайн-серіях, як SCOOP, WCOOP, MiniFtops. У порівнянні, більш зручними є SCOOP і WCOOP. MicroMillions зі своєю сотнею турнірів виснажують організм, але дух змагання захоплює, і ти намагаєшся знайти в собі сили для боротьби за лідерство.»

«Дуже радий принести перемогу для України. Я бажаю доброти, щирості, підтримки та посмішок. Тому що ніяка цілеспрямованість і інтелект не даватимуть гідного результату, якщо немає внутрішньої гармонії. Правда, періодично потрібна і емоційний струс. Знаєте, іноді просто необхідно зійти з розуму, щоб привести в порядок почуття.»

Завдяки своїй перемозі в таблиці лідерів серії MicroMillions 9 Олександр отримав піврічний запас квитків на найбільший недільний турнір PokerStars - Sunday Million.

«Думаю, що потрібно поєднання постійного вдосконалення своєї гри і удачі, яка, сподіваюся, буде мені супроводжувати. Звичайно, я вимогливо ставлюся до себе і знаю, що мені потрібно, щоб стати переможцем.»

Сподіваємося, попереду у Олександра ще багато великих перемог.1